Event #14: €10,350 WSOPE Main Event
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Josef Gulas Jr Czechia
Josef Gulas Jr
Czechia 20,200,000 3,100,000
2
Alexander Tkatschew Austria
Alexander Tkatschew
Austria 17,375,000 575,000
3
Johan Guilbert France
Johan Guilbert
France 13,025,000 725,000
4
Athanasios Kidas Greece
Athanasios Kidas
Greece 6,025,000 -1,075,000
5
Thomas Denie Netherlands
Thomas Denie
Netherlands 5,500,000 -1,500,000
6
Stanislav Koleno Slovakia
Stanislav Koleno
Slovakia 3,400,000 -100,000
7
Aleksandar Trajkovski North Macedonia
Aleksandar Trajkovski
North Macedonia 3,250,000 -50,000
8
Ilija Savevski North Macedonia
Ilija Savevski
North Macedonia Izpadel
9
Brian Kamphorst Netherlands
Brian Kamphorst
Netherlands Izpadel
10
Yossi Dayan Israel
Yossi Dayan
Israel Izpadel
11
Guillaume Diaz France
Guillaume Diaz
Winamax Team Pro
France Izpadel
12
Narcis Nedelcu Romania
Narcis Nedelcu
Romania Izpadel
13
Tolga Karakaya Germany
Tolga Karakaya
Germany Izpadel
14
Dimitar Yosifov Bulgaria
Dimitar Yosifov
Bulgaria Izpadel
15
Ioannis Chaitas Greece
Ioannis Chaitas
Greece Izpadel
16
Alexey Losev Russian Federation
Alexey Losev
Russian Federation Izpadel
17
Jan Bednar Czechia
Jan Bednar
Czechia Izpadel
18
Peter Fritsche Germany
Peter Fritsche
Germany Izpadel
19
Boris Kuzmanovic Croatia
Boris Kuzmanovic
Croatia Izpadel
20
Arthur Conan France
Arthur Conan
France Izpadel
21
Jacek Kaczmarek Poland
Jacek Kaczmarek
Poland Izpadel
22
Alexander Dovzhenko Ukraine
Alexander Dovzhenko
Ukraine Izpadel
23
Bernd Gleissner Germany
Bernd Gleissner
Germany Izpadel
24
Daniel Petri Germany
Daniel Petri
Germany Izpadel
25
Bernd Werner Germany
Bernd Werner
Germany Izpadel
26
Josef Gulas Czechia
Josef Gulas
Czechia Izpadel
27
Fausto Tantillo Italy
Fausto Tantillo
Italy Izpadel
28
Dawid Smolka Poland
Dawid Smolka
Poland Izpadel
29
Fahredin Mustafov Bulgaria
Fahredin Mustafov
Bulgaria Izpadel
30
Axel Hallay France
Axel Hallay
France Izpadel
31
Cristinel Costin Romania
Cristinel Costin
Romania Izpadel
32
Zhong Chen Netherlands
Zhong Chen
Netherlands Izpadel
33
Dogan Guengoer Turkey
Dogan Guengoer
Turkey Izpadel