Turnirji v živo 1
Event #3: €1,350 NLH Mini Main Event
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Ciro Perna Italy
Ciro Perna
Italy 44,900,000 0
2
Marius Gicovanu Romania
Marius Gicovanu
Romania 36,000,000 -1,000,000
3
Emil Bise Switzerland
Emil Bise
Switzerland 18,200,000 -800,000
4
Alessandro Pichierri Italy
Alessandro Pichierri
Italy 10,200,000 2,700,000
5
Jack Sinclair United Kingdom
Jack Sinclair
United Kingdom 7,700,000 -4,300,000
6
Rolf van Brug Netherlands
Rolf van Brug
Netherlands 7,400,000 1,300,000
7
Vivian Saliba Brazil
Vivian Saliba
Brazil 7,200,000 -1,800,000
8
Omid Kamali Novin Germany
Omid Kamali Novin
Germany 6,700,000 -3,300,000
9
Pablo Finini Switzerland
Pablo Finini
Switzerland 1,600,000 -2,100,000
10
[Removed:352] Germany
[Removed:352]
Germany Izpadel
11
Martini Denis Italy
Martini Denis
Italy Izpadel
12
Dumitru Pora Romania
Dumitru Pora
Romania Izpadel
13
Ali Boulacel Germany
Ali Boulacel
Germany Izpadel
14
Nicolas Bokowski Germany
Nicolas Bokowski
Germany Izpadel
15
Symeon Alexandridis Greece
Symeon Alexandridis
Greece Izpadel
16
Daniel Lakerveld Netherlands
Daniel Lakerveld
Netherlands Izpadel
17
Simon Horlacher Germany
Simon Horlacher
Germany Izpadel
18
Aleksandar Nanchev Bulgaria
Aleksandar Nanchev
Bulgaria Izpadel
19
Felix Pettersson Sweden
Felix Pettersson
Sweden Izpadel
20
Iman Ghashayar Netherlands
Iman Ghashayar
Netherlands Izpadel
21
Cristinel Costin Romania
Cristinel Costin
Romania Izpadel
22
Frank Stumpf Germany
Frank Stumpf
Germany Izpadel
23
Simone Lombardo Italy
Simone Lombardo
Italy Izpadel
24
Remond Schweig Netherlands
Remond Schweig
Netherlands Izpadel
25
Steve Cottet Switzerland
Steve Cottet
Switzerland Izpadel
26
Fabien Gun Czechia
Fabien Gun
Czechia Izpadel
27
Djamel Ouaret France
Djamel Ouaret
France Izpadel
28
Maryna Khatskevich Belarus
Maryna Khatskevich
Belarus Izpadel
29
Bljerim Imeri North Macedonia
Bljerim Imeri
North Macedonia Izpadel
30
Alessandro Minasi Italy
Alessandro Minasi
Italy Izpadel
31
Giuliano Bendinelli Italy
Giuliano Bendinelli
Italy Izpadel
32
Jan Wieckenberg Germany
Jan Wieckenberg
Germany Izpadel
33
Alexandru Budai Romania
Alexandru Budai
Romania Izpadel
34
Mohamad El Rais Switzerland
Mohamad El Rais
Switzerland Izpadel
35
Feroz Ahmadi Afghanistan
Feroz Ahmadi
Afghanistan Izpadel
36
Dorian Melchers France
Dorian Melchers
France Izpadel
37
Anthony Blaineau France
Anthony Blaineau
France Izpadel
38
Zhong Chen Netherlands
Zhong Chen
Netherlands Izpadel
39
Pierre Mothes Germany
Pierre Mothes
Germany Izpadel
40
Cristiano Linari Italy
Cristiano Linari
Italy Izpadel
41
Kostiantyn Shalamai Ukraine
Kostiantyn Shalamai
Ukraine Izpadel
42
Tim Schmitt Germany
Tim Schmitt
Germany Izpadel
43
Razvan Bordei Romania
Razvan Bordei
Romania Izpadel
44
Charles Motamedi Sweden
Charles Motamedi
Sweden Izpadel
45
Jonas ten Cate Netherlands
Jonas ten Cate
Netherlands Izpadel
46
Amit Yacov Israel
Amit Yacov
Israel Izpadel
47
Zdenko Slavik Slovakia
Zdenko Slavik
Slovakia Izpadel
48
Farid Azarkan Belgium
Farid Azarkan
Belgium Izpadel
49
Roger Hairabedian France
Roger Hairabedian
France Izpadel
50
Svetolik Manojlovic Germany
Svetolik Manojlovic
Germany Izpadel
51
Sirzat Hissou Germany
Sirzat Hissou
Germany Izpadel
52
Michal Schuh Czechia
Michal Schuh
Czechia Izpadel
53
Mark Rostron United Kingdom
Mark Rostron
United Kingdom Izpadel
54
Athanasios Andrianopoulos Greece
Athanasios Andrianopoulos
Greece Izpadel
55
Andras Balogh Hungary
Andras Balogh
Hungary Izpadel
56
Hanna Azimai Australia
Hanna Azimai
Australia Izpadel
57
Narcis Nedelcu Romania
Narcis Nedelcu
Romania Izpadel
58
Stefan Neurauter Austria
Stefan Neurauter
Austria Izpadel
59
Manoe Betrix Switzerland
Manoe Betrix
Switzerland Izpadel
60
Daniel Somogye United States
Daniel Somogye
United States Izpadel
61
Abdelhakim Zoufri Netherlands
Abdelhakim Zoufri
Netherlands Izpadel
62
Denislav Petkov Bulgaria
Denislav Petkov
Bulgaria Izpadel
63
Woody Christy United States
Woody Christy
United States Izpadel
64
Davide Clodomiro Italy
Davide Clodomiro
Italy Izpadel
65
Sergiu Covrig Romania
Sergiu Covrig
Romania Izpadel
66
Alain Riss France
Alain Riss
France Izpadel
67
Tamas Majoros Hungary
Tamas Majoros
Hungary Izpadel
68
Diana Volcovschi Portugal
Diana Volcovschi
Portugal Izpadel
69
Eric Lescot Belgium
Eric Lescot
Belgium Izpadel
70
Erkan Sönmez Germany
Erkan Sönmez
Germany Izpadel
71
Nicolae Modrea Romania
Nicolae Modrea
Romania Izpadel
72
Jiri Havlicek Czechia
Jiri Havlicek
Czechia Izpadel
73
Stylianos Kollatos Greece
Stylianos Kollatos
Greece Izpadel
74
Clement Cassagne France
Clement Cassagne
France Izpadel
75
In Ho Song Korea, Republic of
In Ho Song
Korea, Republic of Izpadel
76
Hael Al Labani Germany
Hael Al Labani
Germany Izpadel
77
David Savocka Czechia
David Savocka
Czechia Izpadel
78
Quinten Spyckerelle Luxembourg
Quinten Spyckerelle
Luxembourg Izpadel
79
Jose Obadia Spain
Jose Obadia
Spain Izpadel
80
Krasimir Yankov Bulgaria
Krasimir Yankov
Bulgaria Izpadel
81
Stephan Klam Germany
Stephan Klam
Germany Izpadel
82
Gudmundur Sigurjonsson Iceland
Gudmundur Sigurjonsson
Iceland Izpadel
83
Dawid Smolka Poland
Dawid Smolka
Poland Izpadel
84
Martynas Racinskas Lithuania
Martynas Racinskas
Lithuania Izpadel
85
Netanel Amedi Israel
Netanel Amedi
Israel Izpadel
86
Carlo Savinelli Italy
Carlo Savinelli
Italy Izpadel
87
Michal Mrakes Czechia
Michal Mrakes
Czechia Izpadel
88
Gianluca Escobar Italy
Gianluca Escobar
Italy Izpadel
89
Luc Glodt Luxembourg
Luc Glodt
Luxembourg Izpadel
90
Petru Tarlev Spain
Petru Tarlev
Spain Izpadel
91
Giovanni Palma Italy
Giovanni Palma
Italy Izpadel
92
Rafal Wilk Poland
Rafal Wilk
Poland Izpadel
93
Darko Svesko Serbia
Darko Svesko
Serbia Izpadel
94
Stefan Alvetjaern Sweden
Stefan Alvetjaern
Sweden Izpadel
95
Antonello Ferraiuolo Italy
Antonello Ferraiuolo
Italy Izpadel
96
Ercan Atmaca Netherlands
Ercan Atmaca
Netherlands Izpadel
97
Ugo Faggioli France
Ugo Faggioli
France Izpadel
98
Umberto Ferrauto Italy
Umberto Ferrauto
Italy Izpadel
99
Daniele Grasso Italy
Daniele Grasso
Italy Izpadel
100
Andreas Neukel Germany
Andreas Neukel
Germany Izpadel
101
Serhii Mokan Ukraine
Serhii Mokan
Ukraine Izpadel
102
Enrico Iacopetta Switzerland
Enrico Iacopetta
Switzerland Izpadel
103
Tomas Hajek Czechia
Tomas Hajek
Czechia Izpadel
104
Boze Erceg Croatia
Boze Erceg
Croatia Izpadel
105
Mounim Kaddouri France
Mounim Kaddouri
France Izpadel
106
Konstantinos Skarlatos Germany
Konstantinos Skarlatos
Germany Izpadel
107
Raoul Refos Netherlands
Raoul Refos
Netherlands Izpadel
108
Asad Klein Germany
Asad Klein
Germany Izpadel
109
Matthias Pickert Germany
Matthias Pickert
Germany Izpadel
110
Salvatore Bonavena Italy
Salvatore Bonavena
Italy Izpadel
111
Renat Bohdanov Ukraine
Renat Bohdanov
Ukraine Izpadel
112
Oliver Heidel Germany
Oliver Heidel
Germany Izpadel
113
Mykola Kostyrko Ukraine
Mykola Kostyrko
Ukraine Izpadel
114
Alessandro Esposito Italy
Alessandro Esposito
Italy Izpadel
115
Ori Elul Israel
Ori Elul
Israel Izpadel
116
Rijad Hasani Germany
Rijad Hasani
Germany Izpadel
117
Brendan O'Neill United Kingdom
Brendan O'Neill
United Kingdom Izpadel
118
Aliaksandr Shylko Belarus
Aliaksandr Shylko
Belarus Izpadel
119
Volkan Demirbas Switzerland
Volkan Demirbas
Switzerland Izpadel
120
Massimo De Mario Italy
Massimo De Mario
Italy Izpadel
121
Simon Taberham United Kingdom
Simon Taberham
United Kingdom Izpadel
122
Tom Glodt Luxembourg
Tom Glodt
Luxembourg Izpadel
123
Linda van de Ree Netherlands
Linda van de Ree
Netherlands Izpadel
124
Amiel Gamliel Switzerland
Amiel Gamliel
Switzerland Izpadel
125
Ricardas Vymeris Lithuania
Ricardas Vymeris
Lithuania Izpadel
126
Tapsas Anastasios Greece
Tapsas Anastasios
Greece Izpadel
127
Tobias Peters Netherlands
Tobias Peters
Netherlands Izpadel
128
Vittorio Maugini Italy
Vittorio Maugini
Italy Izpadel
129
Jeroen Van Belzen Netherlands
Jeroen Van Belzen
Netherlands Izpadel
130
Yafa Jonasoff Israel
Yafa Jonasoff
Israel Izpadel
131
Anders Auset Norway
Anders Auset
Norway Izpadel
132
Niculae Eremia Romania
Niculae Eremia
Romania Izpadel
133
Georgio Azar Lebanon
Georgio Azar
Lebanon Izpadel
134
Yehuda Cohen Israel
Yehuda Cohen
Israel Izpadel
135
Daniele Vesco Italy
Daniele Vesco
Italy Izpadel
136
Mikkel Plum Denmark
Mikkel Plum
Denmark Izpadel
137
Kourka Vlantouts Greece
Kourka Vlantouts
Greece Izpadel
138
Josef Snejberg Czechia
Josef Snejberg
Czechia Izpadel
139
Frederik Thiemer Germany
Frederik Thiemer
Germany Izpadel
140
Nikolaos Lampropoulos Greece
Nikolaos Lampropoulos
Greece Izpadel
141
Volodymyr Legkyi Ukraine
Volodymyr Legkyi
Ukraine Izpadel
142
Enrico Campanile Italy
Enrico Campanile
Italy Izpadel
143
Abdurrahman Kilic Turkey
Abdurrahman Kilic
Turkey Izpadel
144
Oleg Mandzjuk Germany
Oleg Mandzjuk
Germany Izpadel
145
Nedin Musa Denmark
Nedin Musa
Denmark Izpadel
146
Wiljan Van Woerkum Netherlands
Wiljan Van Woerkum
Netherlands Izpadel
147
Manuel Baecker Germany
Manuel Baecker
Germany Izpadel
148
Vadzim Lipauka Belarus
Vadzim Lipauka
Belarus Izpadel
149
Randee Clybouw Belgium
Randee Clybouw
Belgium Izpadel
150
Manuel Fischer Germany
Manuel Fischer
Germany Izpadel
151
Daniele Sacchi Italy
Daniele Sacchi
Italy Izpadel
152
Dennis Magro Germany
Dennis Magro
Germany Izpadel
153
Florent Estegassy France
Florent Estegassy
France Izpadel
154
Martin Scharfetter Austria
Martin Scharfetter
Austria Izpadel
155
Umberto Sorrentino Italy
Umberto Sorrentino
Italy Izpadel
156
Massimiliano Patronicini Italy
Massimiliano Patronicini
Italy Izpadel
157
Bulcsu Lukacs Romania
Bulcsu Lukacs
Romania Izpadel
158
Pierre Erbland France
Pierre Erbland
France Izpadel
159
Ingo Paulus Germany
Ingo Paulus
Germany Izpadel
160
Kacper Swiderski Poland
Kacper Swiderski
Poland Izpadel
161
Elio Volpe Italy
Elio Volpe
Italy Izpadel
162
Badre Al Ghouch Netherlands
Badre Al Ghouch
Netherlands Izpadel
163
Mihai Popa United Kingdom
Mihai Popa
United Kingdom Izpadel
164
Jonas Palsgaard Denmark
Jonas Palsgaard
Denmark Izpadel
165
Hamoun Habibi Netherlands
Hamoun Habibi
Netherlands Izpadel
166
Josef Gulas Czechia
Josef Gulas
Czechia Izpadel
167
Nicola D'Anselmo Italy
Nicola D'Anselmo
Italy Izpadel
168
Rama Mulaj kv
Rama Mulaj
kv Izpadel
169
Boris Angelov Bulgaria
Boris Angelov
Bulgaria Izpadel
170
Didier Rabl Switzerland
Didier Rabl
Switzerland Izpadel
171
Volkan Alkan Germany
Volkan Alkan
Germany Izpadel
172
Iulian Bleau Romania
Iulian Bleau
Romania Izpadel
173
Patrik Zidek Czechia
Patrik Zidek
Czechia Izpadel
174
Zdravko Miskovic Croatia
Zdravko Miskovic
Croatia Izpadel
175
Nawroz Gaff Germany
Nawroz Gaff
Germany Izpadel
176
Filip Pettersen Sweden
Filip Pettersen
Sweden Izpadel
177
Adrian Kyiak Ukraine
Adrian Kyiak
Ukraine Izpadel
178
Avraham Chen Israel
Avraham Chen
Israel Izpadel
179
Antoine Perdereau France
Antoine Perdereau
France Izpadel
180
Joao Lima Portugal
Joao Lima
Portugal Izpadel
181
Zhao Feng Singapore
Zhao Feng
Singapore Izpadel
182
Ana Maria Iordache Romania
Ana Maria Iordache
Romania Izpadel
183
Fotios Ntamaris Greece
Fotios Ntamaris
Greece Izpadel
184
Milad Izadmousa Germany
Milad Izadmousa
Germany Izpadel
185
Karsten Kobbing Australia
Karsten Kobbing
Australia Izpadel
186
Patrick De Waegenaere Netherlands
Patrick De Waegenaere
Netherlands Izpadel
187
Andreas Staschewski Germany
Andreas Staschewski
Germany Izpadel
188
Roee Shalom Israel
Roee Shalom
Israel Izpadel
189
Ugur Coskun Switzerland
Ugur Coskun
Switzerland Izpadel
190
Zbynek Kores France
Zbynek Kores
France Izpadel
191
Vinh Ba Nguyen Denmark
Vinh Ba Nguyen
Denmark Izpadel
192
Richard Toth Hungary
Richard Toth
Hungary Izpadel
193
Joshua Gebissa Austria
Joshua Gebissa
Austria Izpadel
194
Lukas Pazma Slovakia
Lukas Pazma
Slovakia Izpadel
195
Alistair Evans Ireland
Alistair Evans
Ireland Izpadel
196
Reinhold Dona Austria
Reinhold Dona
Austria Izpadel
197
Vangelis Kaimakamis Greece
Vangelis Kaimakamis
Greece Izpadel
198
Mordehai Bueno Israel
Mordehai Bueno
Israel Izpadel
199
Peter Kvisthammar Sweden
Peter Kvisthammar
Sweden Izpadel
200
Stefan Raschbauer Austria
Stefan Raschbauer
Austria Izpadel
201
Georgios Tsouloftas Cyprus
Georgios Tsouloftas
Cyprus Izpadel
202
Antal Mezei Hungary
Antal Mezei
Hungary Izpadel
203
Mustapha Amaouche France
Mustapha Amaouche
France Izpadel
204
Gennaro Russo Italy
Gennaro Russo
Italy Izpadel
205
Kurt Radinger Austria
Kurt Radinger
Austria Izpadel
206
Jaroslaw Kosmaty Poland
Jaroslaw Kosmaty
Poland Izpadel
207
Refael Dahan Israel
Refael Dahan
Israel Izpadel
208
Christoph Richter Germany
Christoph Richter
Germany Izpadel
209
David Rizzi Italy
David Rizzi
Italy Izpadel
210
Andrei Toma Romania
Andrei Toma
Romania Izpadel
211
Matthias Wieser Germany
Matthias Wieser
Germany Izpadel