Event #2: €550 Pot-Limit Omaha
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Denis Drobina Ukraine
Denis Drobina
Ukraine 3,875,000 0
2
Christopher Back Canada
Christopher Back
Canada 2,880,000 380,000
3
Ivo Donev Austria
Ivo Donev
Austria 2,130,000 -70,000
4
Dash Dudley United States
Dash Dudley
United States 1,700,000 0
5
Ming Juen Teoh Malaysia
Ming Juen Teoh
Malaysia 965,000 -15,000
6
Oshri Lahmani Israel
Oshri Lahmani
Israel 360,000 -165,000
7
Anson Tsang Hong Kong
Anson Tsang
Hong Kong Izpadel
8
Naor Slobodskoy Israel
Naor Slobodskoy
Israel Izpadel
9
Sebastian Obermeier Germany
Sebastian Obermeier
Germany Izpadel
10
Alfredo Vega Meister Spain
Alfredo Vega Meister
Spain Izpadel
11
Marius Gicovanu Romania
Marius Gicovanu
Romania Izpadel
12
Sebastian Pauli Germany
Sebastian Pauli
Germany Izpadel
13
Muhamet Perati Italy
Muhamet Perati
Italy Izpadel
14
Sebiastian Pauli
Sebiastian Pauli
Izpadel
15
Irena Macesovic Lithuania
Irena Macesovic
Lithuania Izpadel
16
Yehuda Cohen Israel
Yehuda Cohen
Israel Izpadel
17
Anthony Zinno United States
Anthony Zinno
United States Izpadel
18
Leonid Yanovski Israel
Leonid Yanovski
Israel Izpadel
19
Shaun Deeb United States
Shaun Deeb
United States Izpadel
20
Kasparas Klezys Lithuania
Kasparas Klezys
Lithuania Izpadel
21
Ming Hong Teoh Malaysia
Ming Hong Teoh
Malaysia Izpadel
22
Sebastian Langrock Germany
Sebastian Langrock
Germany Izpadel
23
Ivano Giacobbi Italy
Ivano Giacobbi
Italy Izpadel
24
Dotan Zibin Israel
Dotan Zibin
Israel Izpadel
25
Marcel Brunner Switzerland
Marcel Brunner
Switzerland Izpadel
26
Andrei Badulescu Romania
Andrei Badulescu
Romania Izpadel
27
Jonas Kronwitter Austria
Jonas Kronwitter
Austria Izpadel
28
Markus Kuhnen Germany
Markus Kuhnen
Germany Izpadel
29
Dragos Trofimov Moldova, Republic of
Dragos Trofimov
Moldova, Republic of Izpadel
30
Shawn Stroke United States
Shawn Stroke
United States Izpadel
31
Maksim Pisarenko Russian Federation
Maksim Pisarenko
Russian Federation Izpadel
32
Juozas Bizokas Lithuania
Juozas Bizokas
Lithuania Izpadel
33
Vangelis Kaimakamis Greece
Vangelis Kaimakamis
Greece Izpadel
34
Georgy Philippovich Russian Federation
Georgy Philippovich
Russian Federation Izpadel
35
Kjetil Tellefsen Norway
Kjetil Tellefsen
Norway Izpadel
36
Jeff Madsen United States
Jeff Madsen
United States Izpadel
37
Aditya Singh India
Aditya Singh
India Izpadel
38
Stanislav Parkhomenko Bulgaria
Stanislav Parkhomenko
Bulgaria Izpadel
39
Nitin Jain India
Nitin Jain
India Izpadel