Event #7: €2,200 Pot-Limit Omaha 8-Handed
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Ilya Bulychev Russian Federation
Ilya Bulychev
Russian Federation 1,513,000 13,000
2
Anson Tsang Hong Kong
Anson Tsang
Hong Kong 1,139,000 9,000
3
Ludvig Sterner Sweden
Ludvig Sterner
Sweden 1,133,000 13,000
4
Hokyiu Lee Hong Kong
Hokyiu Lee
Hong Kong 995,000 -255,000
5
Jason Gray United Kingdom
Jason Gray
United Kingdom 827,000 0
6
Alexander Norden Sweden
Alexander Norden
Sweden 747,000 72,000
7
Gisle Olsen Denmark
Gisle Olsen
Denmark 701,000 163,000
8
Quan Zhou China
Quan Zhou
China 420,000 -15,000
9
Daniel Rezaei Austria
Daniel Rezaei
Austria Izpadel
10
Gergely Bartos Hungary
Gergely Bartos
Hungary Izpadel
11
Aaron Duczak Canada
Aaron Duczak
Canada Izpadel
12
Roman Cieslik Germany
Roman Cieslik
Germany Izpadel
13
Zoltan Szabo Hungary
Zoltan Szabo
Hungary Izpadel
14
Ryan Riess United States
Ryan Riess
United States Izpadel
15
Anthony Zinno United States
Anthony Zinno
United States Izpadel
16
Allen Kessler United States
Allen Kessler
United States Izpadel
17
Daniel Perkusic Germany
Daniel Perkusic
Germany Izpadel
18
Ihar Pliashko Belarus
Ihar Pliashko
Belarus Izpadel
19
Jan-Peter Jachtmann Germany
Jan-Peter Jachtmann
Germany Izpadel
20
Shaun Deeb United States
Shaun Deeb
United States Izpadel
21
Aleksandar Trajkovski North Macedonia
Aleksandar Trajkovski
North Macedonia Izpadel
22
Chris Ferguson United States
Chris Ferguson
United States Izpadel
23
Eemil Tuominen Finland
Eemil Tuominen
Finland Izpadel
24
Michal Schuh Czechia
Michal Schuh
Czechia Izpadel
25
Anton Johansson Sweden
Anton Johansson
Sweden Izpadel
26
Maksim Shuts Belarus
Maksim Shuts
Belarus Izpadel
27
Andriy Lyubovetskiy Ukraine
Andriy Lyubovetskiy
Ukraine Izpadel
28
Chin Wei Lim Malaysia
Chin Wei Lim
Malaysia Izpadel
29
Roland Israelashvili United States
Roland Israelashvili
United States Izpadel
30
Tomasz Gluszko Poland
Tomasz Gluszko
Poland Izpadel
31
Ronald Keijzer Netherlands
Ronald Keijzer
Netherlands Izpadel
32
Willm Engelke Germany
Willm Engelke
Germany Izpadel
33
James Chen Taiwan
James Chen
Taiwan Izpadel
34
Pavel Binar Czechia
Pavel Binar
Czechia Izpadel
35
Michal Mrakes Czechia
Michal Mrakes
Czechia Izpadel