Event #10: €10,350 No-Limit Hold'em Main Event
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Laszlo Bujtas Hungary
Laszlo Bujtas
Hungary 7,105,000 0
2
Koray Aldemir Germany
Koray Aldemir
Germany 6,890,000 640,000
3
Milos Skrbic Serbia
Milos Skrbic
Serbia 6,125,000 60,000
4
Ryan Riess United States
Ryan Riess
United States 5,980,000 580,000
5
Jack Sinclair United Kingdom
Jack Sinclair
United Kingdom 4,770,000 295,000
6
Ming Xi China
Ming Xi
China 4,635,000 -190,000
7
Vladimir Troyanovskiy Russian Federation
Vladimir Troyanovskiy
Russian Federation 4,255,000 -270,000
8
Ihor Yerofieiev Ukraine
Ihor Yerofieiev
Ukraine 3,175,000 -225,000
9
Bulcsu Lukacs Romania
Bulcsu Lukacs
Romania 3,125,000 -575,000
10
Stoyan Obreshkov Bulgaria
Stoyan Obreshkov
Bulgaria 2,855,000 375,000
11
Krasimir Yankov Bulgaria
Krasimir Yankov
Bulgaria 2,365,000 -235,000
12
Dominik Matejka Czechia
Dominik Matejka
Czechia 1,680,000 60,000
13
Andy Black Ireland
Andy Black
Ireland Izpadel
14
Ivan Gabrieli Italy
Ivan Gabrieli
Italy Izpadel
15
Joel Ettedgi United Kingdom
Joel Ettedgi
United Kingdom Izpadel
16
Sean McNulty Canada
Sean McNulty
Canada Izpadel
17
Lukasz Grossmann Poland
Lukasz Grossmann
Poland Izpadel
18
Liwei Sun China
Liwei Sun
China Izpadel
19
Gary Hasson Belgium
Gary Hasson
Belgium Izpadel
20
Yunsheng Sun China
Yunsheng Sun
China Izpadel
21
Danilo Velasevic Serbia
Danilo Velasevic
Serbia Izpadel
22
Igor Kurganov Russian Federation
Igor Kurganov
Russian Federation Izpadel
23
Armin Rezaei Austria
Armin Rezaei
Austria Izpadel
24
Aymon Hata United Kingdom
Aymon Hata
United Kingdom Izpadel
25
Bahram Chobineh Iran (Islamic Republic of)
Bahram Chobineh
Iran (Islamic Republic of) Izpadel
26
Oleksandr Lagoda Ukraine
Oleksandr Lagoda
Ukraine Izpadel
27
Niall Farrell United Kingdom
Niall Farrell
United Kingdom Izpadel
28
Leonard Maue Germany
Leonard Maue
Germany Izpadel
29
Markus Durnegger Austria
Markus Durnegger
Austria Izpadel
30
Michal Schuh Czechia
Michal Schuh
Czechia Izpadel
31
James Morgan Canada
James Morgan
Canada Izpadel
32
Steven Warburton United Kingdom
Steven Warburton
United Kingdom Izpadel
33
Teun Mulder Netherlands
Teun Mulder
Netherlands Izpadel
34
Sylvain Loosli France
Sylvain Loosli
France Izpadel
35
Jaroslav Peter Czechia
Jaroslav Peter
Czechia Izpadel
36
Ognjen Sekularac Serbia
Ognjen Sekularac
Serbia Izpadel
37
Jack Salter United Kingdom
Jack Salter
United Kingdom Izpadel
38
Tobias Anttila Finland
Tobias Anttila
Finland Izpadel
39
Jona Wilmsmann Germany
Jona Wilmsmann
Germany Izpadel
40
Allen Kessler United States
Allen Kessler
United States Izpadel
41
Igor Tregoubov Canada
Igor Tregoubov
Canada Izpadel
42
Vincent Robert France
Vincent Robert
France Izpadel
43
Dario Sammartino Italy
Dario Sammartino
Italy Izpadel
44
Eder Murata Brazil
Eder Murata
Brazil Izpadel
45
Marco Slacanac Germany
Marco Slacanac
Germany Izpadel
46
Norbert Szecsi Hungary
Norbert Szecsi
Hungary Izpadel
47
Sergio Aido Spain
Sergio Aido
Spain Izpadel
48
Robert Skopalik Czechia
Robert Skopalik
Czechia Izpadel
49
Julian Thomas Germany
Julian Thomas
Germany Izpadel
50
Michael Sklenicka Czechia
Michael Sklenicka
Czechia Izpadel