Event #2: €1,100 No-Limit Hold'em
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Antonin Teisseire France
Antonin Teisseire
France 269,500 78,500
2
Antonio Esfandiari United States
Antonio Esfandiari
United States 264,000 14,000
3
Ashly Butler United States
Ashly Butler
United States 179,500 9,500
4
Valentin Detoc
Valentin Detoc
174,000 -6,000
5
Joe Kuether United States
Joe Kuether
United States 160,500 49,500
6
Remi Bollengier
Remi Bollengier
136,000 46,000
7
Florian Ciuro
Florian Ciuro
124,000 39,000
8
Salvatore Bonavena Italy
Salvatore Bonavena
Italy 86,000 43,500
9
Anthony Pons France
Anthony Pons
France 86,000 26,000
10
Jamel Haddad
Jamel Haddad
85,000 15,000
11
Amaury Detoc
Amaury Detoc
82,500 24,500
12
W.J. Vincent
W.J. Vincent
74,000 2,000
13
McLean Karr United States
McLean Karr
United States 61,000 -5,000
14
Casey Kastle Slovenia
Casey Kastle
Slovenia 54,500 -500
15
Igor Kalinicenko Latvia
Igor Kalinicenko
Latvia 41,000 -54,000
16
Andrey Gulyy Russian Federation
Andrey Gulyy
Russian Federation Izpadel
17
Henri Chapuis France
Henri Chapuis
France Izpadel
18
Serge Ekert
Serge Ekert
Izpadel
19
Marc Bariller
Marc Bariller
Izpadel
20
Guy Pariente France
Guy Pariente
France Izpadel
21
Sylvain Gibert
Sylvain Gibert
Izpadel
22
Emil Eriksson
Emil Eriksson
Izpadel
23
John Monnette United States
John Monnette
United States Izpadel
24
Ugo Jaskula
Ugo Jaskula
Izpadel
25
Gil George United States
Gil George
United States Izpadel
26
Erik Cajelais Canada
Erik Cajelais
Canada Izpadel
27
Vic Gupta
Vic Gupta
Izpadel
28
Gianluca Cedolia
Gianluca Cedolia
Izpadel
29
Frederic Penel Belgium
Frederic Penel
Belgium Izpadel
30
[Removed:223]
[Removed:223]
Izpadel
31
Anthony Russo United States
Anthony Russo
United States Izpadel
32
Daniel Weinman United States
Daniel Weinman
United States Izpadel
33
Dominik Nitsche Germany
Dominik Nitsche
Germany Izpadel
34
Duncan Mouche
Duncan Mouche
Izpadel
35
Etienne Syren France
Etienne Syren
France Izpadel
36
Julien Dolay France
Julien Dolay
France Izpadel
37
Ran Azor Israel
Ran Azor
Israel Izpadel
38
Sean Jazayeri United States
Sean Jazayeri
United States Izpadel
39
Fabrice Bourcier de Carbon France
Fabrice Bourcier de Carbon
France Izpadel
40
Rocco Palumbo Italy
Rocco Palumbo
Italy Izpadel
41
Kris Pereira France
Kris Pereira
France Izpadel
42
Marco Sportanova Italy
Marco Sportanova
Italy Izpadel
43
Jean-Paul Pasqualini France
Jean-Paul Pasqualini
France Izpadel
44
Romain Vivier France
Romain Vivier
France Izpadel
45
Alexey Gatsko Russian Federation
Alexey Gatsko
Russian Federation Izpadel
46
Valerio Greco Italy
Valerio Greco
Italy Izpadel
47
Frederick Souleyras
Frederick Souleyras
Izpadel
48
Alessandro Minasi Italy
Alessandro Minasi
Italy Izpadel
49
Mathieu Papineau France
Mathieu Papineau
France Izpadel
50
Mauceri Massimiliano
Mauceri Massimiliano
Izpadel
51
Roger Hairabedian France
Roger Hairabedian
France Izpadel
52
Tristan Wade United States
Tristan Wade
United States Izpadel
53
Tarcisio Bruno Italy
Tarcisio Bruno
Italy Izpadel
54
Antonino Venneri Italy
Antonino Venneri
Italy Izpadel
55
Sandy Cedric Denis France
Sandy Cedric Denis
France Izpadel
56
Olivier Paris France
Olivier Paris
France Izpadel
57
Della Tommasina Italy
Della Tommasina
Italy Izpadel
58
Douglas Gray
Douglas Gray
Izpadel
59
Jean Pierre Grand Moursel
Jean Pierre Grand Moursel
Izpadel
60
Yvan Lanvin
Yvan Lanvin
Izpadel
61
Marvin Rettenmaier Germany
Marvin Rettenmaier
Germany Izpadel
62
Nicolas Peronnet France
Nicolas Peronnet
France Izpadel
63
Michel Pomaret France
Michel Pomaret
France Izpadel
64
Pascal Leyo United States
Pascal Leyo
United States Izpadel
65
Damien Vidal France
Damien Vidal
France Izpadel
66
Dries Goyens Belgium
Dries Goyens
Belgium Izpadel
67
Bertrand Hernandez
Bertrand Hernandez
Izpadel
68
Jens Thomsen Germany
Jens Thomsen
Germany Izpadel
69
Christophe Schutze
Christophe Schutze
Izpadel
70
Dobromir Nikov Bulgaria
Dobromir Nikov
Bulgaria Izpadel
71
Julien LaMaison
Julien LaMaison
Izpadel
72
Clement Franck
Clement Franck
Izpadel
73
William Esmingeaud
William Esmingeaud
Izpadel
74
Jasper Vanvlasselaer Belgium
Jasper Vanvlasselaer
Belgium Izpadel
75
Renaud Blangiardi France
Renaud Blangiardi
France Izpadel
76
Randolph Lanosga
Randolph Lanosga
Izpadel
77
Jean Marie Morvan
Jean Marie Morvan
Izpadel
78
John Tabatabai United Kingdom
John Tabatabai
United Kingdom Izpadel
79
Mikhail Rudenko Russian Federation
Mikhail Rudenko
Russian Federation Izpadel
80
Olivier Calabrese France
Olivier Calabrese
France Izpadel
81
Hassan Fares France
Hassan Fares
France Izpadel
82
Fabien Fleury
Fabien Fleury
Izpadel
83
David Benyamine France
David Benyamine
France Izpadel
84
Konstantin Puchkov Russian Federation
Konstantin Puchkov
Russian Federation Izpadel
85
Charly Grenet France
Charly Grenet
France Izpadel
86
Arnaud Biziere France
Arnaud Biziere
France Izpadel
87
Alain Gaudy
Alain Gaudy
Izpadel
88
Jean Paul Pasqualini
Jean Paul Pasqualini
Izpadel
89
Benoit Arrayago France
Benoit Arrayago
France Izpadel
90
Pierre Daw France
Pierre Daw
France Izpadel
91
Brian Park United States
Brian Park
United States Izpadel
92
Maximilien Vivier France
Maximilien Vivier
France Izpadel
93
Greg Merson United States
Greg Merson
United States Izpadel
94
Raul Paez Spain
Raul Paez
Spain Izpadel
95
Enver Abduraimov United Kingdom
Enver Abduraimov
United Kingdom Izpadel
96
Thierry Dumas France
Thierry Dumas
France Izpadel
97
Serge Didisheim Switzerland
Serge Didisheim
Switzerland Izpadel
98
Anthony Duthuille
Anthony Duthuille
Izpadel
99
Romain Derenemesnil France
Romain Derenemesnil
France Izpadel
100
[Removed:163]
[Removed:163]
Izpadel