Event #7: €10,400 Main Event Championship
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Max Silver United Kingdom
Max Silver
United Kingdom 1,780,000 0
2
Chris Moorman United Kingdom
Chris Moorman
United Kingdom 1,769,000 0
3
Amir Lehavot Israel
Amir Lehavot
Israel 1,398,000 0
4
Shawn Buchanan Canada
Shawn Buchanan
Canada 1,267,000 0
5
Dermot Blain Ireland
Dermot Blain
Ireland 1,200,000 0
6
Jeremy Kottler United States
Jeremy Kottler
United States 943,000 0
7
Brian Roberts United States
Brian Roberts
United States 901,000 0
8
Elio Fox United States
Elio Fox
United States 889,000 0
9
Andy Moseley
Andy Moseley
863,000
10
Dario Sammartino Italy
Dario Sammartino
Italy 838,000
11
Steven Moreau France
Steven Moreau
France 709,000 0
12
Patrik Antonius Finland
Patrik Antonius
Finland 696,000 0
13
Alex Dovzhenko Ukraine
Alex Dovzhenko
Ukraine 627,000
14
Moritz Kranich Germany
Moritz Kranich
Germany 571,000 0
15
Thibaud Guenegou
Thibaud Guenegou
546,000 0
16
Jake Cody United Kingdom
Jake Cody
United Kingdom 522,000 0
17
Ricardo Tavares Brazil
Ricardo Tavares
Brazil 462,000 0
18
Andrew Moseley
Andrew Moseley
380,000 -24,000
19
James Schafer United States
James Schafer
United States 332,000 0
20
John Duthie United Kingdom
John Duthie
United Kingdom 314,000 0
21
Erik Seidel United States
Erik Seidel
United States 242,000 0
22
Michael Drummond United States
Michael Drummond
United States 230,000 0
23
Tony G Lithuania
Tony G
PokerNews
Lithuania 226,000 0
24
John Eames United Kingdom
John Eames
United Kingdom 210,000 0
25
Arnaud Mattern France
Arnaud Mattern
France 171,000 0
26
Philippe Ktorza France
Philippe Ktorza
France 133,000 0
27
Pavel Ivan United States
Pavel Ivan
United States Izpadel
28
Maria Ho United States
Maria Ho
United States Izpadel
29
Chris McClung Canada
Chris McClung
Canada Izpadel
30
Eduard Kapitonov
Eduard Kapitonov
Izpadel
31
Matt Waxman United States
Matt Waxman
United States Izpadel
32
Casey Kastle Slovenia
Casey Kastle
Slovenia Izpadel
33
Artem Litvinov Russian Federation
Artem Litvinov
Russian Federation Izpadel
34
Melanie Weisner United States
Melanie Weisner
United States Izpadel
35
Rifat Palevic Sweden
Rifat Palevic
Sweden Izpadel
36
Megrous Kidhir
Megrous Kidhir
Izpadel
37
Liv Boeree United Kingdom
Liv Boeree
United Kingdom Izpadel
38
Tom Bedell Norway
Tom Bedell
Norway Izpadel
39
Carbone Damiano
Carbone Damiano
Izpadel
40
Ilan Boujenah Israel
Ilan Boujenah
Israel Izpadel
41
Freddy Deeb Lebanon
Freddy Deeb
Lebanon Izpadel
42
Mike Leah Canada
Mike Leah
Canada Izpadel
43
Dan Smith United States
Dan Smith
United States Izpadel
44
Hyacinthe Bonnin
Hyacinthe Bonnin
Izpadel
45
Hoyt Corkins United States
Hoyt Corkins
United States Izpadel
46
McLean Karr United States
McLean Karr
United States Izpadel
47
Sean Getzwiller United States
Sean Getzwiller
United States Izpadel
48
Giacomo Maisto
Giacomo Maisto
Izpadel
49
Rebecca Mordoff
Rebecca Mordoff
Izpadel
50
Martin Jacobson Sweden
Martin Jacobson
Sweden Izpadel
51
Barny Boatman United Kingdom
Barny Boatman
United Kingdom Izpadel
52
Leo Boxell Australia
Leo Boxell
Australia Izpadel
53
[Removed:44]
[Removed:44]
Izpadel
54
Robert Giordano
Robert Giordano
Izpadel
55
Kunimaro Kojo Japan
Kunimaro Kojo
Japan Izpadel
56
Mathieu Pourrat
Mathieu Pourrat
Izpadel
57
Carlo Savinelli Italy
Carlo Savinelli
Italy Izpadel
58
Hans Winzeler United States
Hans Winzeler
United States Izpadel
59
Anatolii Ozhenilok Russian Federation
Anatolii Ozhenilok
Russian Federation Izpadel
60
Stephen Chidwick United Kingdom
Stephen Chidwick
United Kingdom Izpadel
61
David Zampini
David Zampini
Izpadel
62
Joao Barbosa Portugal
Joao Barbosa
Portugal Izpadel
63
Constant Rijkenberg Netherlands
Constant Rijkenberg
Netherlands Izpadel
64
Victor Ramdin United States
Victor Ramdin
United States Izpadel
65
Salman Behbehani United States
Salman Behbehani
United States Izpadel
66
Pierre Yves Ayme
Pierre Yves Ayme
Izpadel
67
JC Alvarado Mexico
JC Alvarado
Mexico Izpadel
68
Pierre Neuville Belgium
Pierre Neuville
Belgium Izpadel
69
Barry Greenstein United States
Barry Greenstein
United States Izpadel
70
James Dempsey United Kingdom
James Dempsey
United Kingdom Izpadel
71
Ramzi Jelassi Sweden
Ramzi Jelassi
Sweden Izpadel
72
Wesley Pantling Canada
Wesley Pantling
Canada Izpadel
73
Mustapha Kanit Italy
Mustapha Kanit
Winamax Team Pro
Italy Izpadel
74
Philippe Gellman
Philippe Gellman
Izpadel
75
Nicolo Calia Italy
Nicolo Calia
Italy Izpadel
76
Michel Carvin
Michel Carvin
Izpadel
77
Nikolay Volper United States
Nikolay Volper
United States Izpadel
78
Jose De La Guardia Panama
Jose De La Guardia
Panama Izpadel
79
David Jaoui France
David Jaoui
France Izpadel
80
Michael Pedley Australia
Michael Pedley
Australia Izpadel
81
Nicolas Leger
Nicolas Leger
Izpadel
82
Michael Pesek United States
Michael Pesek
United States Izpadel
83
Michel Cordobes
Michel Cordobes
Izpadel
84
Yvan Maghrabi
Yvan Maghrabi
Izpadel
85
Sean Dempsey United States
Sean Dempsey
United States Izpadel
86
Benjamin Kessas
Benjamin Kessas
Izpadel
87
Dylan Wilkerson United States
Dylan Wilkerson
United States Izpadel
88
Daniele Guidetti Italy
Daniele Guidetti
Italy Izpadel
89
Alexander Kostritsyn Russian Federation
Alexander Kostritsyn
Russian Federation Izpadel
90
James Bord United Kingdom
James Bord
United Kingdom Izpadel
91
Mathew Frankland United Kingdom
Mathew Frankland
United Kingdom Izpadel
92
Joe Cassidy United States
Joe Cassidy
United States Izpadel
93
Emin Aghayev
Emin Aghayev
Izpadel
94
Sergey Tikhonov Russian Federation
Sergey Tikhonov
Russian Federation Izpadel
95
Michael Watson Canada
Michael Watson
Canada Izpadel
96
Carlos Mortensen Spain
Carlos Mortensen
Spain Izpadel
97
Daniel Pelletier
Daniel Pelletier
Izpadel
98
Erik Friberg Sweden
Erik Friberg
Sweden Izpadel
99
Remi Le Meur
Remi Le Meur
Izpadel
100
Imad Derwiche France
Imad Derwiche
France Izpadel
101
Eric Sadoun
Eric Sadoun
Izpadel
102
Bruno Moussi
Bruno Moussi
Izpadel
103
Fernando Gomez
Fernando Gomez
Izpadel
104
Michel Pomaret France
Michel Pomaret
France Izpadel
105
Mads Wissing Denmark
Mads Wissing
Denmark Izpadel
106
Dmitry Motorov Russian Federation
Dmitry Motorov
Russian Federation Izpadel
107
Fabrizio Gonzalez Uruguay
Fabrizio Gonzalez
Uruguay Izpadel
108
Robert Mizrachi United States
Robert Mizrachi
United States Izpadel
109
Lari Sihvo
Lari Sihvo
Izpadel
110
Kalil Rahal
Kalil Rahal
Izpadel
111
Joel Dodds Australia
Joel Dodds
Australia Izpadel
112
Vadim Ifergan
Vadim Ifergan
Izpadel
113
John O'Shea
John O'Shea
Izpadel
114
Antony Lellouche France
Antony Lellouche
France Izpadel
115
Athanasios Polychronopoulos United States
Athanasios Polychronopoulos
United States Izpadel
116
Matan Krakow Israel
Matan Krakow
Israel Izpadel
117
Ayaz Sadrudin Manji
Ayaz Sadrudin Manji
Izpadel
118
Michel
Michel
Izpadel