Event #86: $10,000 6-Handed No-Limit Hold'em Championship
Dnevi:
1234
Country
Chip counts sponsored by PocketFives Chip Counts Sponsorship
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Daniel Rezaei Austria
Daniel Rezaei
Austria 1,389,000 289,000
2
Barry Woods United States
Barry Woods
United States 1,067,000 527,000
3
Pavel Plesuv Moldova, Republic of
Pavel Plesuv
Moldova, Republic of 1,058,000 -32,000
4
Pierre Calamusa France
Pierre Calamusa
Winamax Team Pro
France 900,000 87,000
5
Aaron Kupin United States
Aaron Kupin
United States 880,000 570,000
6
Martin Zamani United States
Martin Zamani
United States 858,000 137,000
7
Alexandros Kolonias Greece
Alexandros Kolonias
Greece 832,000 352,000
8
Aaron Mermelstein United States
Aaron Mermelstein
United States 811,000 449,000
9
Romain Lewis France
Romain Lewis
Winamax Team Pro
France 801,000 -99,000
10
Jerry Wong United States
Jerry Wong
United States 760,000 466,000
11
Thomas Muehloecker Austria
Thomas Muehloecker
Austria 738,000 218,000
12
Anthony Zinno United States
Anthony Zinno
United States 693,000 233,000
13
Abhinav Iyer India
Abhinav Iyer
India 692,000 32,000
14
Zak Lawson United Kingdom
Zak Lawson
United Kingdom 650,000 208,000
15
Brock Wilson United States
Brock Wilson
United States 640,000 640,000
16
Eli Berg United States
Eli Berg
United States 629,000 304,000
17
Lucas Foster United States
Lucas Foster
United States 618,000 118,000
18
Lewis Spencer United Kingdom
Lewis Spencer
United Kingdom 602,000 550,000
19
Cary Katz United States
Cary Katz
United States 570,000 270,000
20
Ren Lin China
Ren Lin
China 550,000 105,000
21
Bernard Larabi Hungary
Bernard Larabi
Hungary 540,000 85,000
22
Ali Eslami United States
Ali Eslami
United States 537,000 373,000
23
Rafael Moraes
Rafael Moraes
500,000 -10,000
24
Daniel Weinman United States
Daniel Weinman
United States 464,000 190,000
25
Barak Wisbrod Israel
Barak Wisbrod
Israel 457,000 55,000
26
Upeshka De Silva United States
Upeshka De Silva
United States 389,000 -16,000
27
Andrew Hulme United Kingdom
Andrew Hulme
United Kingdom 372,000 171,000
28
Davidi Kitai Belgium
Davidi Kitai
Winamax Sponsored Pro
Belgium 355,000 -70,000
29
Alexandre Reard France
Alexandre Reard
France 309,000 309,000
30
Scott Bohlman United States
Scott Bohlman
United States 305,000 305,000
31
Anthony Hu United States
Anthony Hu
United States 303,000 142,000
32
Roberto Perez Spain
Roberto Perez
Spain 302,000 5,000
33
Jake Daniels United States
Jake Daniels
United States 266,000 -47,000
34
Brian Rast United States
Brian Rast
United States 247,000 -3,000
35
Joseph Marchal United States
Joseph Marchal
United States 225,000 123,000
36
Adrian Mateos Spain
Adrian Mateos
Winamax Team Pro
Spain 203,000 -472,000
37
Gregory Jensen United States
Gregory Jensen
United States 193,000 -229,000
38
Pavlo Veksler Ukraine
Pavlo Veksler
Ukraine 188,000 123,000
39
Andjelko Andrejevic United States
Andjelko Andrejevic
United States 186,000 88,000
40
Jared Jaffee United States
Jared Jaffee
United States 177,000 -111,000
41
Joshua Robertson United States
Joshua Robertson
United States 175,000 -25,000
42
Craig Mason United States
Craig Mason
United States 137,000 -165,500
43
Santiago Plante Canada
Santiago Plante
Canada 106,000 -304,000
44
Nicholas Danias United States
Nicholas Danias
United States 71,000 -364,000
45
Taylor Paur United States
Taylor Paur
United States 63,000 -232,000
46
Brandon Kim
Brandon Kim
Izpadel
47
Dae Lee-Kim
Dae Lee-Kim
Izpadel
48
Harry Kazazian United States
Harry Kazazian
United States Izpadel
49
Dror Ramaty Israel
Dror Ramaty
Israel Izpadel
50
Vojtech Ruzicka Czechia
Vojtech Ruzicka
Czechia Izpadel
51
Scott Seiver United States
Scott Seiver
United States Izpadel
52
Landon Tice United States
Landon Tice
United States Izpadel
53
Justin Saliba United States
Justin Saliba
United States Izpadel
54
Daan Mulders Netherlands
Daan Mulders
Netherlands Izpadel
55
Nabil Cardoso Spain
Nabil Cardoso
Spain Izpadel
56
Ugur Secilmis Turkey
Ugur Secilmis
Turkey Izpadel
57
Jonathan Pastore France
Jonathan Pastore
France Izpadel
58
Zachary Smiley United States
Zachary Smiley
United States Izpadel
59
Cabanillas Rodriguez Estonia
Cabanillas Rodriguez
Estonia Izpadel
60
Arnaud Enselme France
Arnaud Enselme
France Izpadel
61
Pedro Rodriguez United States
Pedro Rodriguez
United States Izpadel
62
Kyle Montgomery United States
Kyle Montgomery
United States Izpadel
63
Jonathan Therme France
Jonathan Therme
France Izpadel
64
Ran Ilani Israel
Ran Ilani
Israel Izpadel
65
Andrew Moreno United States
Andrew Moreno
United States Izpadel
66
Bradley Berman United States
Bradley Berman
United States Izpadel
67
Dimitar Danchev Bulgaria
Dimitar Danchev
Bulgaria Izpadel
68
Eli Ross United States
Eli Ross
United States Izpadel
69
Gediminas Uselis Lithuania
Gediminas Uselis
Lithuania Izpadel
70
Qing Liu United States
Qing Liu
United States Izpadel
71
Joseph Liberta United States
Joseph Liberta
United States Izpadel
72
Shashank Jain India
Shashank Jain
India Izpadel
73
Quentin Guivarch France
Quentin Guivarch
France Izpadel
74
Selahaddin Bedir Turkey
Selahaddin Bedir
Turkey Izpadel
75
Raman Afanasenka Belarus
Raman Afanasenka
Belarus Izpadel
76
Bin Duan United States
Bin Duan
United States Izpadel
77
Chine Rheem
Chine Rheem
Izpadel
78
Anatoly Filatov Russian Federation
Anatoly Filatov
Russian Federation Izpadel
79
Chino Rheem United States
Chino Rheem
United States Izpadel
80
Cameron Robertson New Zealand
Cameron Robertson
New Zealand Izpadel
81
Yang Wang China
Yang Wang
China Izpadel
82
David Steffen United States
David Steffen
United States Posodobljeno
prek aplikacije
Izpadel
83
Christophe Panetti Switzerland
Christophe Panetti
Switzerland Izpadel
84
Daniela Rodriguez Colombia
Daniela Rodriguez
Colombia Izpadel
85
Paul Volpe United States
Paul Volpe
United States Izpadel
86
Justin Young United States
Justin Young
United States Izpadel
87
Sean Winter United States
Sean Winter
United States Izpadel
88
Seth Davies United States
Seth Davies
United States Izpadel
89
Kazuhiko Yotsushika Japan
Kazuhiko Yotsushika
Japan Izpadel
90
Timothy Flank United States
Timothy Flank
United States Izpadel
91
David Gonzalez United States
David Gonzalez
United States Izpadel
92
Matthew Sabia United States
Matthew Sabia
United States Izpadel
93
Fabrice Bigot France
Fabrice Bigot
France Izpadel
94
Matthew Boyd United States
Matthew Boyd
United States Izpadel
95
Ivan Deyra France
Ivan Deyra
France Izpadel
96
Aram Oganyan Mexico
Aram Oganyan
Mexico Izpadel
97
Sebastien Aube Canada
Sebastien Aube
Canada Izpadel
98
Vito Branciforte Italy
Vito Branciforte
Italy Izpadel
99
Nikita Kuznetcov Russian Federation
Nikita Kuznetcov
Russian Federation Izpadel
100
Alex Lindop United Kingdom
Alex Lindop
United Kingdom Izpadel
101
Yifu He United States
Yifu He
United States Izpadel
102
Masashi Oya Japan
Masashi Oya
Japan Izpadel
103
Adekunle Olonoh United States
Adekunle Olonoh
United States Izpadel
104
Shintaro Okada Japan
Shintaro Okada
Japan Izpadel
105
Prahlad Friedman United States
Prahlad Friedman
United States Izpadel
106
Tom Cannuli United States
Tom Cannuli
United States Izpadel
107
Steven Buckner United States
Steven Buckner
United States Izpadel
108
David Coleman United States
David Coleman
United States Izpadel
109
Alexandros Theologis Greece
Alexandros Theologis
Greece Izpadel
110
Matas Cimbolas Lithuania
Matas Cimbolas
Lithuania Izpadel
111
Javier Gomez Spain
Javier Gomez
Spain Izpadel
112
Mitchell Halverson United States
Mitchell Halverson
United States Izpadel
113
Benjamin Diebold United States
Benjamin Diebold
United States Izpadel
114
Ben Heath United Kingdom
Ben Heath
United Kingdom Izpadel
115
Erik Seidel United States
Erik Seidel
United States Izpadel
116
Mike Watson Canada
Mike Watson
Canada Izpadel
117
Michael Wang United States
Michael Wang
United States Izpadel
118
Kitty Kuo Taiwan
Kitty Kuo
Taiwan Izpadel
119
David Jackson United States
David Jackson
United States Izpadel
120
Vikenty Shegal United States
Vikenty Shegal
United States Izpadel
121
Steve Yea Korea, Republic of
Steve Yea
Korea, Republic of Izpadel
122
Joshua Siegel United States
Joshua Siegel
United States Izpadel
123
Ryan Jones (NC) United States
Ryan Jones (NC)
United States Izpadel
124
Sergio Coutinho Portugal
Sergio Coutinho
Portugal Izpadel
125
Stephen Chidwick United Kingdom
Stephen Chidwick
United Kingdom Izpadel
126
Henrik Hecklen Denmark
Henrik Hecklen
Denmark Izpadel
127
Jake Schindler United States
Jake Schindler
United States Izpadel
128
Christopher Frank Germany
Christopher Frank
Germany Izpadel
129
Fahredin Mustafov Bulgaria
Fahredin Mustafov
Bulgaria Izpadel
130
Johan Guilbert France
Johan Guilbert
France Izpadel
131
Asi Moshe Israel
Asi Moshe
Israel Izpadel
132
Jan Bednar Czechia
Jan Bednar
Czechia Izpadel
133
Kristen Foxen
Kristen Foxen
Izpadel
134
Cliff Josephy United States
Cliff Josephy
United States Izpadel
135
Joey Weissman United States
Joey Weissman
United States Izpadel
136
Benny Glaser United Kingdom
Benny Glaser
United Kingdom Izpadel
137
Brian Green United States
Brian Green
United States Izpadel
138
Ben Yu United States
Ben Yu
United States Izpadel
139
Oliver Bosch Austria
Oliver Bosch
Austria Izpadel
140
John Andress United States
John Andress
United States Izpadel
141
Joao Vieira Portugal
Joao Vieira
Winamax Team Pro
Portugal Izpadel
142
Andrew Kelsall United States
Andrew Kelsall
United States Izpadel
143
Toby Lewis United Kingdom
Toby Lewis
United Kingdom Izpadel
144
DID NOT REPORT 1 United States
DID NOT REPORT 1
United States Izpadel
145
Pedro Padilha Brazil
Pedro Padilha
Brazil Izpadel
146
Yannick Schumacher Germany
Yannick Schumacher
Germany Izpadel
147
Jose Barbero Argentina
Jose Barbero
Argentina Izpadel
148
Mustapha Kanit Italy
Mustapha Kanit
Winamax Team Pro
Italy Izpadel
149
Lily Kiletto United States
Lily Kiletto
United States Izpadel
150
Jeremy Ausmus United States
Jeremy Ausmus
United States Izpadel
151
Galen Hall United States
Galen Hall
United States Izpadel
152
Chance Kornuth United States
Chance Kornuth
United States Izpadel
153
Anton Wigg Sweden
Anton Wigg
Sweden Izpadel
154
Stoyan Obreshkov Bulgaria
Stoyan Obreshkov
Bulgaria Izpadel
155
Ryan Laplante United States
Ryan Laplante
United States Izpadel
156
Yuri Dzivielevski Brazil
Yuri Dzivielevski
Brazil Izpadel
157
Elio Fox United States
Elio Fox
United States Izpadel
158
Joe Cada United States
Joe Cada
United States Izpadel
159
Kevin Rabichow United States
Kevin Rabichow
United States Izpadel
160
Marius Gierse Austria
Marius Gierse
Austria Izpadel
161
Phil Ivey United States
Phil Ivey
United States Izpadel
162
Jason Koon United States
Jason Koon
United States Izpadel
163
Michael Gathy Belgium
Michael Gathy
Belgium Izpadel
164
Brian Altman United States
Brian Altman
United States Izpadel
PokerNews ne odgovarja za točnost podatkov, ki jih prispevajo sami uporabniki. Vsaka zloraba naše aplikacije se bo kaznovala bodisi z začasnim suspenzom računa, bodisi z njegovim izbrisom.