Event #83: $1,500 The Closer
Dnevi:
1a1b2
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Leo Margets Spain
Leo Margets
Spain 48,000,000 25,000,000
2
Alex Kulev Bulgaria
Alex Kulev
Bulgaria Izpadel
3
Stephen Song United States
Stephen Song
United States Izpadel
4
Arturo Segura United States
Arturo Segura
United States Izpadel
5
Marc Lange Germany
Marc Lange
Germany Izpadel
6
Cherish Andrews United States
Cherish Andrews
United States Izpadel
7
Aleksandr Shevliakov Russian Federation
Aleksandr Shevliakov
Russian Federation Izpadel
8
Chris Moorman United Kingdom
Chris Moorman
United Kingdom Izpadel
9
Benjamin Underwood Canada
Benjamin Underwood
Canada Izpadel
10
Ofer Wexler Israel
Ofer Wexler
Israel Izpadel
11
Jonathan Borenstein United States
Jonathan Borenstein
United States Izpadel
12
DJ Buckley United States
DJ Buckley
United States Izpadel
13
Kenny Hallaert Belgium
Kenny Hallaert
Belgium Izpadel
14
Giorgiy Skhulukhiya Georgia
Giorgiy Skhulukhiya
Georgia Izpadel
15
Shant Marashlian United States
Shant Marashlian
United States Izpadel
16
Jeff Shulman United States
Jeff Shulman
United States Izpadel
17
Wooram Cho Korea, Republic of
Wooram Cho
Korea, Republic of Izpadel
18
Melanie Weisner United States
Melanie Weisner
United States Izpadel
19
Ryan Riess United States
Ryan Riess
United States Izpadel
20
Michael Wang United States
Michael Wang
United States Izpadel
21
Daniel James United Kingdom
Daniel James
United Kingdom Izpadel
22
Sebastian Gahl Germany
Sebastian Gahl
Germany Izpadel
23
Gergely Kulcsar Hungary
Gergely Kulcsar
Hungary Izpadel
24
Osman Ihlamur Turkey
Osman Ihlamur
Turkey Izpadel
25
Patrik Ciklamini Slovakia
Patrik Ciklamini
Slovakia Izpadel
26
Wesley Belding United States
Wesley Belding
United States Izpadel
27
Dimitar Danchev Bulgaria
Dimitar Danchev
Bulgaria Izpadel
28
Ken Weinstein United States
Ken Weinstein
United States Izpadel
29
Ian Modder Canada
Ian Modder
Canada Izpadel
30
Kevin Kung United States
Kevin Kung
United States Izpadel
31
Pedro Neves Portugal
Pedro Neves
Portugal Izpadel
32
Jameel Harris United States
Jameel Harris
United States Izpadel
33
Edvin Setaghian United States
Edvin Setaghian
United States Izpadel
34
Edgardo Rosario United States
Edgardo Rosario
United States Izpadel
35
Yuval Bronshtein Israel
Yuval Bronshtein
Israel Izpadel
36
Landon Tice United States
Landon Tice
United States Izpadel
37
David Lappin Ireland
David Lappin
Ireland Izpadel
38
Minkyun Kim Korea, Republic of
Minkyun Kim
Korea, Republic of Izpadel
39
Rainer Kempe Germany
Rainer Kempe
Germany Izpadel
40
Bin Liu United States
Bin Liu
United States Izpadel
41
Steven Steinmetz United States
Steven Steinmetz
United States Izpadel
42
Marshall White United States
Marshall White
United States Izpadel
43
Mitchell Halverson United States
Mitchell Halverson
United States Izpadel
44
Z Stein United States
Z Stein
United States Izpadel
45
Ryan Snyder Canada
Ryan Snyder
Canada Izpadel
46
Kartik Ved India
Kartik Ved
India Izpadel
47
Michael Rodrigues Portugal
Michael Rodrigues
Portugal Izpadel
48
Brett Apter United States
Brett Apter
United States Izpadel
49
James Morgan (CAN) Canada
James Morgan (CAN)
Canada Izpadel
50
Hugo Nazar Argentina
Hugo Nazar
Argentina Izpadel
51
Christopher Battenfield United States
Christopher Battenfield
United States Izpadel
52
Ioannis Angelou Konstas Greece
Ioannis Angelou Konstas
Greece Izpadel
53
Martins Adeniya United Kingdom
Martins Adeniya
United Kingdom Izpadel
54
Ruslan Rogozhyn Ukraine
Ruslan Rogozhyn
Ukraine Izpadel
55
Joao Simao Brazil
Joao Simao
Brazil Izpadel
56
Ben Palmer United States
Ben Palmer
United States Izpadel
57
Sonia Shashikhina Russian Federation
Sonia Shashikhina
Russian Federation Izpadel
58
Dan Stancer United Kingdom
Dan Stancer
United Kingdom Izpadel
59
Danny Illingworth United States
Danny Illingworth
United States Izpadel
60
Melanie Pittard United States
Melanie Pittard
United States Izpadel
61
Jeffrey Tanouye United States
Jeffrey Tanouye
United States Izpadel
62
Peter Hengsakul United States
Peter Hengsakul
United States Izpadel
63
James Alexander United States
James Alexander
United States Izpadel