Turnirji v živo 1
Event #8: $600 No-Limit Hold'em Deepstack
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Zhi Wu United States
Zhi Wu
United States 46,100,000 1,100,000
2
Chrishan Sivasundaram Canada
Chrishan Sivasundaram
Canada 31,500,000 5,500,000
3
Ryan Chan United States
Ryan Chan
United States 29,200,000 1,200,000
4
Nicholas Zautra United States
Nicholas Zautra
United States 15,000,000 -10,000,000
5
Ari Mezrich United States
Ari Mezrich
United States 13,900,000 700,000
6
Alexander Tafesh United States
Alexander Tafesh
United States Izpadel
7
Amalim Onyia United States
Amalim Onyia
United States Izpadel
8
Hannes Jeschka France
Hannes Jeschka
France Izpadel
9
Daniel Lowery United States
Daniel Lowery
United States Izpadel
10
Hwany Lee Korea, Republic of
Hwany Lee
Korea, Republic of Izpadel
11
Jeremy Pappano United States
Jeremy Pappano
United States Izpadel
12
Ryan Domagalski United States
Ryan Domagalski
United States Izpadel
13
Doug Brown United States
Doug Brown
United States Izpadel
14
Venkata Emani United States
Venkata Emani
United States Izpadel
15
Brad Quintal United States
Brad Quintal
United States Izpadel
16
Theodore Demoe United States
Theodore Demoe
United States Izpadel
17
Michael Wagner United States
Michael Wagner
United States Izpadel
18
Tyler Gaston United States
Tyler Gaston
United States Izpadel
19
Emil Tiller United States
Emil Tiller
United States Izpadel
20
Kyle Frey United States
Kyle Frey
United States Izpadel
21
Marty Stephens United States
Marty Stephens
United States Izpadel
22
Brad Albrinck United States
Brad Albrinck
United States Izpadel
23
Susannah Altman United States
Susannah Altman
United States Izpadel
24
Dan Stavila United States
Dan Stavila
United States Izpadel
25
Andrew Foss United States
Andrew Foss
United States Izpadel
26
Dennis Miller United States
Dennis Miller
United States Izpadel
27
Richard Stevens United States
Richard Stevens
United States Izpadel
28
Kelly Vande Mheen United States
Kelly Vande Mheen
United States Izpadel
29
Eric Baldwin United States
Eric Baldwin
United States Izpadel
30
David Simon United States
David Simon
United States Izpadel
31
Erik Mehigan United States
Erik Mehigan
United States Izpadel
32
Valentino Konakchiev Bulgaria
Valentino Konakchiev
Bulgaria Izpadel
33
Ori Hasson Israel
Ori Hasson
Israel Izpadel
34
Howard Mash United States
Howard Mash
United States Izpadel
35
Craig Varnell United States
Craig Varnell
United States Izpadel
36
Jared Ambler United States
Jared Ambler
United States Izpadel
37
Asi Moshe Israel
Asi Moshe
Israel Izpadel
38
Diana Abaryan United States
Diana Abaryan
United States Izpadel
39
Jordan Bachrad United States
Jordan Bachrad
United States Izpadel
40
Gal Yifrach United States
Gal Yifrach
United States Izpadel
41
Ankush Mandavia United States
Ankush Mandavia
United States Izpadel
42
Richard Maher United States
Richard Maher
United States Izpadel
43
Brandon Hattar United States
Brandon Hattar
United States Izpadel
44
Mark Larson United States
Mark Larson
United States Izpadel
45
Scott Gronroos United States
Scott Gronroos
United States Izpadel
46
Paul Gunness United States
Paul Gunness
United States Izpadel
47
Noam Muallem Israel
Noam Muallem
Israel Izpadel
48
Stephen Seffense United States
Stephen Seffense
United States Izpadel
49
Michael Ung United States
Michael Ung
United States Izpadel
50
Wang Rong United States
Wang Rong
United States Izpadel
51
Christopher Niemeyer United States
Christopher Niemeyer
United States Izpadel
52
Reynaldo Magayon United States
Reynaldo Magayon
United States Izpadel
53
John Franciosi United States
John Franciosi
United States Izpadel
54
Joshua Faris United States
Joshua Faris
United States Izpadel
55
Kim Kelly United States
Kim Kelly
United States Izpadel
56
Charles Lee United States
Charles Lee
United States Izpadel
57
Wayne Nowak United States
Wayne Nowak
United States Izpadel
58
Roland Harrison United States
Roland Harrison
United States Izpadel
59
Scott Boxenhorn United States
Scott Boxenhorn
United States Izpadel
60
Andrew Sthilaire United States
Andrew Sthilaire
United States Izpadel
61
Craig Fields United States
Craig Fields
United States Izpadel
62
Kevin Wojciechowski United States
Kevin Wojciechowski
United States Izpadel
63
Derek Travers United States
Derek Travers
United States Izpadel
64
Kindah Sakkal United States
Kindah Sakkal
United States Izpadel
65
Philip C Chow United States
Philip C Chow
United States Izpadel
66
Thomas Zanot United States
Thomas Zanot
United States Izpadel
67
Maxton Habitzreuter United States
Maxton Habitzreuter
United States Izpadel
68
Kory Mathewson United States
Kory Mathewson
United States Izpadel
69
Jon Aldalur United States
Jon Aldalur
United States Izpadel
70
Adam Adler United States
Adam Adler
United States Izpadel
71
Alexander Jagodik United States
Alexander Jagodik
United States Izpadel
72
Scott Macninch United States
Scott Macninch
United States Izpadel
73
Dwane Collard United States
Dwane Collard
United States Izpadel
74
Ting Zhou United States
Ting Zhou
United States Izpadel
75
Tou Yang United States
Tou Yang
United States Izpadel
76
David Nguyen (US) United States
David Nguyen (US)
United States Izpadel
77
Joseph Hebert United States
Joseph Hebert
United States Izpadel
78
Ernesto Jimenez Spain
Ernesto Jimenez
Spain Izpadel
79
Ren Lin United States
Ren Lin
United States Izpadel
80
Kuppuraj Mohan United States
Kuppuraj Mohan
United States Izpadel
81
Miguel Capriles Venezuela (Bolivarian Republic of)
Miguel Capriles
Venezuela (Bolivarian Republic of) Izpadel
82
Clayton Saliba United States
Clayton Saliba
United States Izpadel
83
Joshua Zucchet Canada
Joshua Zucchet
Canada Izpadel
84
Boulos Estafanous United States
Boulos Estafanous
United States Izpadel
85
James Brown United States
James Brown
United States Izpadel
86
Hao Chen China
Hao Chen
China Izpadel
87
Louis Pito United States
Louis Pito
United States Izpadel
88
Billy Poindexter United States
Billy Poindexter
United States Izpadel
89
Judith Bielan United States
Judith Bielan
United States Izpadel
90
Anthony Kim United States
Anthony Kim
United States Izpadel
91
Eric Eastom United States
Eric Eastom
United States Izpadel
92
Steve Jewell United States
Steve Jewell
United States Izpadel
93
Ronald Kirby United States
Ronald Kirby
United States Izpadel
94
Douglas Fullerton United States
Douglas Fullerton
United States Izpadel
95
Damien Gayer France
Damien Gayer
France Izpadel
96
Spencer Sweisford United States
Spencer Sweisford
United States Izpadel
97
Daniel Cosner United States
Daniel Cosner
United States Izpadel
98
Matas Budginas United States
Matas Budginas
United States Izpadel
99
Paul Kinman United States
Paul Kinman
United States Izpadel
100
James Sileo United States
James Sileo
United States Izpadel
101
Joseph Trezzo United States
Joseph Trezzo
United States Izpadel
102
Adam Grubb United States
Adam Grubb
United States Izpadel
103
Robert Parden United States
Robert Parden
United States Izpadel
104
Spencer Baker United States
Spencer Baker
United States Izpadel
105
Benjamin Caldwell United States
Benjamin Caldwell
United States Izpadel
106
Jacob Rich United States
Jacob Rich
United States Izpadel
107
Osvaldo Alvarez United States
Osvaldo Alvarez
United States Izpadel
108
Steven Sheinfield United States
Steven Sheinfield
United States Izpadel
109
Shota Karibe United States
Shota Karibe
United States Izpadel
110
Yonatan Basin Israel
Yonatan Basin
Israel Izpadel
111
Aaron Hendrix United States
Aaron Hendrix
United States Izpadel
112
Alan Leach United States
Alan Leach
United States Izpadel
113
Jay Lockett United States
Jay Lockett
United States Izpadel
114
Bijan Jafarinia United States
Bijan Jafarinia
United States Izpadel
115
Kevin Petrulak United States
Kevin Petrulak
United States Izpadel
116
Sasa Ikac Ireland
Sasa Ikac
Ireland Izpadel
117
Mark Chang United States
Mark Chang
United States Izpadel
118
Anthony Bailey United States
Anthony Bailey
United States Izpadel
119
John Kehler Canada
John Kehler
Canada Izpadel
120
William Barrett United States
William Barrett
United States Izpadel
121
Michael Woods United States
Michael Woods
United States Izpadel
122
Roy Alvarez United States
Roy Alvarez
United States Izpadel
123
Donald Dougan United States
Donald Dougan
United States Izpadel
124
Nicholas Sena-Hopkins United States
Nicholas Sena-Hopkins
United States Izpadel
125
David Shmuel United States
David Shmuel
United States Izpadel
126
Serena Castillo United States
Serena Castillo
United States Izpadel
127
Hannah Kornberg United States
Hannah Kornberg
United States Izpadel
128
Raymond Singson United States
Raymond Singson
United States Izpadel
129
Michael Barlow United States
Michael Barlow
United States Izpadel
130
Marty Stephans
Marty Stephans
Izpadel
131
James Hess United States
James Hess
United States Izpadel
132
Victor Paredes United States
Victor Paredes
United States Izpadel
133
Yulian Bogdanov Bulgaria
Yulian Bogdanov
Bulgaria Izpadel
134
John Keller United States
John Keller
United States Izpadel
135
Ivin Arquiza United States
Ivin Arquiza
United States Izpadel
136
Shain Matthews United States
Shain Matthews
United States Izpadel
137
Jonathan Libiran United States
Jonathan Libiran
United States Izpadel
138
Roland Rokita Austria
Roland Rokita
Austria Izpadel
139
Huy Nguyen United States
Huy Nguyen
United States Izpadel
140
Seth Fischer United States
Seth Fischer
United States Izpadel
141
Travis Arnold United States
Travis Arnold
United States Izpadel
142
Ryan Ruuska United States
Ryan Ruuska
United States Izpadel
143
Daniel Klodowski United States
Daniel Klodowski
United States Izpadel
144
Taylor Deane United States
Taylor Deane
United States Izpadel
145
James Poper United States
James Poper
United States Izpadel
146
Tomasz Trelski United States
Tomasz Trelski
United States Izpadel
147
Koma Fenton United States
Koma Fenton
United States Izpadel
148
Michael Weber United States
Michael Weber
United States Izpadel
149
Joey Weissman United States
Joey Weissman
United States Izpadel
150
Terry Mackie United States
Terry Mackie
United States Izpadel
151
Traci Myhrum United States
Traci Myhrum
United States Izpadel
152
Nathan Manuel United States
Nathan Manuel
United States Izpadel
153
Brian Shugart United States
Brian Shugart
United States Izpadel
154
Paul Taeza United States
Paul Taeza
United States Izpadel
155
Cameron Miller United States
Cameron Miller
United States Izpadel
156
Brett Kennedy United States
Brett Kennedy
United States Izpadel
157
Mahmoud Baouni United States
Mahmoud Baouni
United States Izpadel
158
Bradley Bone United States
Bradley Bone
United States Izpadel
159
Sean Balfour Canada
Sean Balfour
Canada Izpadel
160
Tarunpreet Singh United States
Tarunpreet Singh
United States Izpadel
161
Sean Eberhart United States
Sean Eberhart
United States Izpadel
162
John Twyman United States
John Twyman
United States Izpadel
163
Charbel Kanterjian Canada
Charbel Kanterjian
Canada Izpadel
164
Vytautas Semaska Lithuania
Vytautas Semaska
Lithuania Izpadel
165
Artem Grigorian United States
Artem Grigorian
United States Izpadel
166
Ivan Zufic Croatia
Ivan Zufic
Croatia Izpadel
167
Jake Schwartz United States
Jake Schwartz
United States Izpadel
168
Tony Miles United States
Tony Miles
United States Izpadel
169
Krisd Gabrialian United States
Krisd Gabrialian
United States Izpadel
170
Lance Ha United States
Lance Ha
United States Izpadel
171
Timothy Donaldson United States
Timothy Donaldson
United States Izpadel
172
Marco Guibert Argentina
Marco Guibert
Argentina Izpadel
173
Michael Sciucco United States
Michael Sciucco
United States Izpadel
174
Kevin Boles United States
Kevin Boles
United States Izpadel
175
Andrew Jenkins United States
Andrew Jenkins
United States Izpadel
176
Jonathan Kim United States
Jonathan Kim
United States Izpadel
177
Vasu Amarapu United States
Vasu Amarapu
United States Izpadel
178
Leonidas Gicain United States
Leonidas Gicain
United States Izpadel
179
Stuart Moody United States
Stuart Moody
United States Izpadel
180
John Lanese United States
John Lanese
United States Izpadel
181
Barton Hollomon United States
Barton Hollomon
United States Izpadel
182
Rossi Smith United States
Rossi Smith
United States Izpadel
183
Min So United States
Min So
United States Izpadel
184
Kyle Albro United States
Kyle Albro
United States Izpadel
185
Jason Scott United States
Jason Scott
United States Izpadel
186
Rafael Gonzalez United States
Rafael Gonzalez
United States Izpadel
187
Noah Wiseman United States
Noah Wiseman
United States Izpadel
188
Armen Lalikian United States
Armen Lalikian
United States Izpadel
189
Alex Bolotin United States
Alex Bolotin
United States Izpadel
190
Steve Yea Korea, Republic of
Steve Yea
Korea, Republic of Izpadel
191
James Allen United States
James Allen
United States Izpadel
192
Manuel Ruivo Portugal
Manuel Ruivo
Portugal Izpadel
193
Donald Mcwilliams United States
Donald Mcwilliams
United States Izpadel
194
Harold Harvey United States
Harold Harvey
United States Izpadel
195
Jordan Bachard
Jordan Bachard
Izpadel
196
Kenny Nguyen United States
Kenny Nguyen
United States Posodobljeno
prek aplikacije
Izpadel
197
Brandyn Pedersen United States
Brandyn Pedersen
United States Izpadel
198
Daniel Orgil United States
Daniel Orgil
United States Izpadel
199
Sylvain Naets Belgium
Sylvain Naets
Belgium Izpadel
200
Brandon Russell-Durant United States
Brandon Russell-Durant
United States Izpadel
201
Viliyan Petleshkov Bulgaria
Viliyan Petleshkov
Bulgaria Izpadel
202
Shahriar Assareh United States
Shahriar Assareh
United States Izpadel
203
Jason Maxwell United States
Jason Maxwell
United States Izpadel
204
Kamran Katuzian United States
Kamran Katuzian
United States Izpadel
205
Rafiki Brown United States
Rafiki Brown
United States Izpadel
206
James Burns United States
James Burns
United States Izpadel
207
Anton Wigg Sweden
Anton Wigg
Sweden Izpadel
208
Michael Monicatti United States
Michael Monicatti
United States Izpadel
209
Theunis Goosen United States
Theunis Goosen
United States Izpadel
210
Mike Azzaro United States
Mike Azzaro
United States Izpadel
211
Jason Gonzalez United States
Jason Gonzalez
United States Izpadel
212
George Westphal United States
George Westphal
United States Izpadel
213
Blair Eastwood United States
Blair Eastwood
United States Izpadel
214
Tray Barnard United States
Tray Barnard
United States Izpadel
215
Brandon Barlow United States
Brandon Barlow
United States Izpadel
216
Nathan Baum United States
Nathan Baum
United States Izpadel
217
Brandon “Schaef Dogg” Schaefer
Brandon “Schaef Dogg” Schaefer
Posodobljeno
prek aplikacije
Izpadel
218
Mark Flagel United States
Mark Flagel
United States Izpadel
PokerNews ne odgovarja za točnost podatkov, ki jih prispevajo sami uporabniki. Vsaka zloraba naše aplikacije se bo kaznovala bodisi z začasnim suspenzom računa, bodisi z njegovim izbrisom.