Event #36: $3,000 No-Limit Hold'em Shootout
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Jan Lakota Slovenia
Jan Lakota
Slovenia 623,000 0
2
Ben Farrell United Kingdom
Ben Farrell
United Kingdom 621,000 0
3
David Lambard United States
David Lambard
United States 621,000 0
4
Andrew Lichtenberger United States
Andrew Lichtenberger
United States 614,000 0
5
Alexandru Papazian Romania
Alexandru Papazian
Romania 609,000 0
6
Adrien Delmas France
Adrien Delmas
France 609,000 0
7
Martin Zamani United States
Martin Zamani
United States 601,000 0
8
Weiyi Zhang China
Weiyi Zhang
China 599,000 0
9
Johan Guilbert France
Johan Guilbert
France 599,000 0
10
Justin Bonomo United States
Justin Bonomo
United States 591,000 0
11
Dario Sammartino Italy
Dario Sammartino
Italy Izpadel
12
Louis Helm United States
Louis Helm
United States Izpadel
13
James Obst Australia
James Obst
Australia Izpadel
14
Jesse Sylvia United States
Jesse Sylvia
United States Izpadel
15
Benjamin Chalot France
Benjamin Chalot
France Izpadel
16
Rainer Kempe Germany
Rainer Kempe
Germany Izpadel
17
Mike Del Vecchio United States
Mike Del Vecchio
United States Izpadel
18
Dong Chen China
Dong Chen
China Izpadel
19
Yang Zhang China
Yang Zhang
China Izpadel
20
Jeremy Wien United States
Jeremy Wien
United States Izpadel
21
Taylor Paur United States
Taylor Paur
United States Izpadel
22
Dejan Pustoslemsek Slovenia
Dejan Pustoslemsek
Slovenia Izpadel
23
Donald Hitt United States
Donald Hitt
United States Izpadel
24
Byron Kaverman United States
Byron Kaverman
United States Izpadel
25
Kristen Bicknell Canada
Kristen Bicknell
Canada Izpadel
26
Juan Pardo Spain
Juan Pardo
Spain Izpadel
27
Maurice Hawkins United States
Maurice Hawkins
United States Izpadel
28
Erik Lemarquand Canada
Erik Lemarquand
Canada Izpadel
29
Andrey Pateychuk Russian Federation
Andrey Pateychuk
Russian Federation Izpadel
30
Arthur Conan France
Arthur Conan
France Izpadel
31
Ryan Leng United States
Ryan Leng
United States Izpadel
32
Harry Lodge United Kingdom
Harry Lodge
United Kingdom Izpadel
33
Eric Froehlich United States
Eric Froehlich
United States Izpadel
34
Bryon Lachance United States
Bryon Lachance
United States Izpadel
35
Pavel Plesuv Moldova, Republic of
Pavel Plesuv
Moldova, Republic of Izpadel
36
Ludovic Riehl France
Ludovic Riehl
France Izpadel
37
Jonas Mackoff Canada
Jonas Mackoff
Canada Izpadel
38
Jesse Smith United States
Jesse Smith
United States Izpadel
39
Nicholas Riali United States
Nicholas Riali
United States Izpadel
40
Mateusz Rypulak Poland
Mateusz Rypulak
Poland Izpadel