WSOP National Championship
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Brian Rast United States
Brian Rast
United States 248,000 78,000
2
Bertrand Grospellier France
Bertrand Grospellier
France 231,500 11,500
3
Matt Keikoan United States
Matt Keikoan
United States 228,500 83,500
4
Drazen Ilich United States
Drazen Ilich
United States 227,000 122,000
5
David ODB Baker United States
David ODB Baker
United States 212,000 -8,000
6
Aaron Massey United States
Aaron Massey
United States 207,500 47,500
7
Hao Le
Hao Le
192,000 130,500
8
Justin Gardenhire United States
Justin Gardenhire
United States 192,000 -118,000
9
Huy Quach
Huy Quach
165,500 20,500
10
Jerry Monroe United States
Jerry Monroe
United States 160,000 -13,000
11
David Peters United States
David Peters
United States 155,000 55,000
12
Jonathan Sorscher
Jonathan Sorscher
154,000 72,000
13
Stephen Kats
Stephen Kats
153,500 142,500
14
Eugene Katchalov Ukraine
Eugene Katchalov
Ukraine 141,500 -108,500
15
Amanda Musumeci United States
Amanda Musumeci
United States 138,000 -7,000
16
Mitch Schock United States
Mitch Schock
United States 130,000 20,000
17
Ryan Eriquezzo United States
Ryan Eriquezzo
United States 129,500 49,500
18
Sam Stein United States
Sam Stein
United States 128,000 73,000
19
Mark Bonsack United States
Mark Bonsack
United States 121,000 55,000
20
Chris Conrad United States
Chris Conrad
United States 115,500 115,500
21
Josh Tieman United States
Josh Tieman
United States 115,000 -35,000
22
Nikolas Stone United States
Nikolas Stone
United States 107,000 -18,000
23
Jamie Kerstetter United States
Jamie Kerstetter
United States 95,000 -10,000
24
Fabrice Soulier France
Fabrice Soulier
France 89,500 41,500
25
Chris Tryba United States
Chris Tryba
United States 88,000 62,000
26
Dejuante Alexander United States
Dejuante Alexander
United States 81,000 5,000
27
Huy Nguyen United States
Huy Nguyen
United States 78,000 78,000
28
Arkadiy Tsinis United States
Arkadiy Tsinis
United States 75,000 -10,000
29
Chris Moorman United Kingdom
Chris Moorman
United Kingdom 68,500 -21,500
30
Dominic Gabaldon
Dominic Gabaldon
68,000 18,000
31
Andy Hwang United States
Andy Hwang
United States 67,500 22,500
32
Allen Kessler United States
Allen Kessler
United States 67,500 17,500
33
Jacob Naquin
Jacob Naquin
65,000 14,000
34
Paul Sokoloff United Kingdom
Paul Sokoloff
United Kingdom 61,500 -14,500
35
Nick Binger United States
Nick Binger
United States 37,500 -2,500
36
Joseph Cheong United States
Joseph Cheong
United States 37,500 -500
37
Gene Dudek
Gene Dudek
35,500 17,500
38
Matthew Weber United States
Matthew Weber
United States 29,500 4,500
39
Nicolas Fierro Chile
Nicolas Fierro
Chile 27,000 -300
40
Peter Ippolito United States
Peter Ippolito
United States Izpadel
41
Pascal LeFrancois Canada
Pascal LeFrancois
Canada Izpadel
42
Will Failla United States
Will Failla
United States Izpadel
43
Andrew Barber United States
Andrew Barber
United States Izpadel
44
Everett Carlton United States
Everett Carlton
United States Izpadel
45
Brett Schwertley
Brett Schwertley
Izpadel
46
Charles Croft
Charles Croft
Izpadel
47
Adam Laskey United States
Adam Laskey
United States Izpadel
48
Steve Landfish United States
Steve Landfish
United States Izpadel
49
Charles Flett
Charles Flett
Izpadel
50
John Harris United States
John Harris
United States Izpadel
51
Michael Souza United States
Michael Souza
United States Izpadel
52
Jonas Mackoff Canada
Jonas Mackoff
Canada Izpadel
53
Frank Kassela United States
Frank Kassela
United States Izpadel
54
Michael Nellis
Michael Nellis
Izpadel
55
Joshua Pender United States
Joshua Pender
United States Izpadel
56
Scott Stanko United States
Scott Stanko
United States Izpadel
57
Robert Parker United States
Robert Parker
United States Izpadel
58
Peter Mavro
Peter Mavro
Izpadel
59
Dan Kelly United States
Dan Kelly
United States Izpadel
60
Roman Valerstein United States
Roman Valerstein
United States Izpadel
61
Mark "Pegasus" Smith United States
Mark "Pegasus" Smith
United States Izpadel
62
David Clark Australia
David Clark
Australia Izpadel
63
Jason Mercier United States
Jason Mercier
United States Izpadel
64
Michael Schneider United States
Michael Schneider
United States Izpadel
65
Beverley Cheney
Beverley Cheney
Izpadel
66
Jon Turner United States
Jon Turner
United States Izpadel
67
Jeff Fielder United States
Jeff Fielder
United States Izpadel
68
Michael Cooper United States
Michael Cooper
United States Izpadel
69
George Lind United States
George Lind
United States Izpadel
70
Abraham Araya United States
Abraham Araya
United States Izpadel
71
Victor Ramdin United States
Victor Ramdin
United States Izpadel
72
Robert Castoire United States
Robert Castoire
United States Izpadel
73
Amir Lehavot Israel
Amir Lehavot
Israel Izpadel
74
Jennifer Parrish
Jennifer Parrish
Izpadel
75
Katherine Bowen United States
Katherine Bowen
United States Izpadel
76
Dan Blakeman United States
Dan Blakeman
United States Izpadel
77
Mark Radoja Canada
Mark Radoja
Canada Izpadel
78
Gavin Smith United States
Gavin Smith
United States Izpadel
79
Martin Staszko Czechia
Martin Staszko
Czechia Izpadel
80
Scott Davies United States
Scott Davies
United States Izpadel
81
Josh Evans
Josh Evans
Izpadel
82
Christian Harder United States
Christian Harder
United States Izpadel
83
Phil Hellmuth United States
Phil Hellmuth
United States Izpadel
84
Joseph Hebda
Joseph Hebda
Izpadel
85
Owais Ahmed United States
Owais Ahmed
United States Izpadel
86
Robert Chow United States
Robert Chow
United States Izpadel
87
David Doc Sands
David Doc Sands
Izpadel
88
Tripp Kirk United States
Tripp Kirk
United States Izpadel
89
Eric Rodawig United States
Eric Rodawig
United States Izpadel
90
Joseph Kuether United States
Joseph Kuether
United States Izpadel
91
Sean Getzwiller United States
Sean Getzwiller
United States Izpadel
92
David Nicholson United States
David Nicholson
United States Izpadel
93
Chris Gamboa
Chris Gamboa
Izpadel
94
John Fagg
John Fagg
Izpadel
95
Benjamin Kramer United States
Benjamin Kramer
United States Izpadel
96
Justin Truesdell United States
Justin Truesdell
United States Izpadel
97
Michael Rosenbach
Michael Rosenbach
Izpadel
98
Jeremy Burleson
Jeremy Burleson
Izpadel
99
Kevin McColgan United States
Kevin McColgan
United States Izpadel
100
James Manning
James Manning
Izpadel
101
James Harnden
James Harnden
Izpadel
102
Brent Carter United States
Brent Carter
United States Izpadel
103
Bryan Schultz United States
Bryan Schultz
United States Izpadel
104
Christopher Parsons
Christopher Parsons
Izpadel
105
Christopher Bonn United States
Christopher Bonn
United States Izpadel
106
Dan Natarelli United States
Dan Natarelli
United States Izpadel
107
Michael Sanders United States
Michael Sanders
United States Izpadel
108
Jeremy Drewery
Jeremy Drewery
Izpadel
109
Steven Tabb United States
Steven Tabb
United States Izpadel
110
Jerry Ard
Jerry Ard
Izpadel
111
Roland Israelashvili United States
Roland Israelashvili
United States Izpadel
112
James Dempsey United Kingdom
James Dempsey
United Kingdom Izpadel
113
AP Phahurat United States
AP Phahurat
United States Izpadel
114
Rex Clinkscales United States
Rex Clinkscales
United States Izpadel
115
Charles Moore United States
Charles Moore
United States Izpadel
116
Ryan Gentry United States
Ryan Gentry
United States Izpadel
117
John Dolan United States
John Dolan
United States Izpadel
118
William Phillips United States
William Phillips
United States Izpadel
119
Leroy Spires
Leroy Spires
Izpadel
120
Eric Cloutier Canada
Eric Cloutier
Canada Izpadel
121
Allen Bari United States
Allen Bari
United States Izpadel
122
Raj Kattamuri
Raj Kattamuri
Izpadel
123
Felicia Johnico
Felicia Johnico
Izpadel
124
David Diaz United States
David Diaz
United States Izpadel
125
Tim Burt United States
Tim Burt
United States Izpadel
126
Russel Ivy
Russel Ivy
Izpadel
127
Jason Somerville United States
Jason Somerville
United States Izpadel
128
Kyle Cartwright United States
Kyle Cartwright
United States Izpadel
129
Gabriel Nassif
Gabriel Nassif
Izpadel
130
Mark Kroon United States
Mark Kroon
United States Izpadel
131
Daniel Alaei United States
Daniel Alaei
United States Izpadel
132
Gary Bolden United States
Gary Bolden
United States Izpadel
133
Pius Heinz Germany
Pius Heinz
Germany Izpadel
134
John Racener United States
John Racener
United States Izpadel
135
Matt Marafiotti
Matt Marafiotti
Izpadel
136
Matt Chang
Matt Chang
Izpadel
137
Kurt Jewell United States
Kurt Jewell
United States Izpadel
138
Bryan Devonshire United States
Bryan Devonshire
United States Izpadel
139
Kevin Calenzo United States
Kevin Calenzo
United States Izpadel
140
Josh Brikis United States
Josh Brikis
United States Izpadel
141
Matt Matros United States
Matt Matros
United States Izpadel
142
Daniel Idema Canada
Daniel Idema
Canada Izpadel
143
Elio Fox United States
Elio Fox
United States Izpadel
144
Matt Glantz United States
Matt Glantz
United States Izpadel
145
Alexandru Masek United States
Alexandru Masek
United States Izpadel
146
Brandon Fish United States
Brandon Fish
United States Izpadel
147
Scott Montgomery Canada
Scott Montgomery
Canada Izpadel
148
Jason Dewitt United States
Jason Dewitt
United States Izpadel
149
Jeffrey Papola United States
Jeffrey Papola
United States Izpadel
150
Shawn Buchanan Canada
Shawn Buchanan
Canada Izpadel
151
Freddy Deeb Lebanon
Freddy Deeb
Lebanon Izpadel
152
Michael Mizrachi United States
Michael Mizrachi
United States Izpadel
153
Drew Dumanksi
Drew Dumanksi
Izpadel
154
Drew Woodke United States
Drew Woodke
United States Izpadel
155
Tristan Wade United States
Tristan Wade
United States Izpadel
156
Tuan Phan United States
Tuan Phan
United States Izpadel
157
Daniel Lowery United States
Daniel Lowery
United States Izpadel