Event 61: $10,000 No-Limit Hold'em Main Event
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Marc Ladouceur Canada
Marc Ladouceur
Canada 15,875,000 0
2
Daniel Strelitz United States
Daniel Strelitz
United States 12,790,000 0
3
Robert Salaburu United States
Robert Salaburu
United States 10,915,000 0
4
Russell Thomas United States
Russell Thomas
United States 9,985,000 0
5
Elisabeth Hille Norway
Elisabeth Hille
Norway 9,770,000 0
6
Yuval Bronshtein Israel
Yuval Bronshtein
Israel 9,735,000 0
7
Jamie Robbins
Jamie Robbins
8,750,000 0
8
Robert Corcione
Robert Corcione
8,745,000 0
9
Cylus Watson United States
Cylus Watson
United States 8,500,000 0
10
Jeremy Ausmus United States
Jeremy Ausmus
United States 8,300,000 0
11
Scott Abrams United States
Scott Abrams
United States 8,080,000 0
12
Greg Merson United States
Greg Merson
United States 7,435,000 0
13
Jesse Sylvia United States
Jesse Sylvia
United States 7,385,000 0
14
Jake Balsiger United States
Jake Balsiger
United States 7,330,000 0
15
Michael Esposito United States
Michael Esposito
United States 7,045,000 0
16
Percy Mahatan United States
Percy Mahatan
United States 6,750,000 0
17
Jan Heitmann
Jan Heitmann
6,390,000 0
18
Danny Wong United States
Danny Wong
United States 6,360,000 0
19
David Balkin
David Balkin
6,330,000 0
20
Gaelle Baumann France
Gaelle Baumann
Winamax Team Pro
France 5,530,000 0
21
Roland Israelashvili United States
Roland Israelashvili
United States 5,525,000 0
22
Steve Gee United States
Steve Gee
United States 4,830,000 0
23
Robert Buckenmayer United States
Robert Buckenmayer
United States 4,410,000 0
24
Andras Koroknai Hungary
Andras Koroknai
Hungary 3,125,000 0
25
Wilfried Harig Germany
Wilfried Harig
Germany 2,665,000 0
26
Paul Volpe United States
Paul Volpe
United States 2,650,000 0
27
Nicco Maag
Nicco Maag
1,300,000 0
28
Matt Kirby United States
Matt Kirby
United States 64,000 64,000
29
Juan Manuel Pastor Spain
Juan Manuel Pastor
Spain 60,000 60,000
30
Erik Hellman
Erik Hellman
Izpadel
31
Jordan Batt
Jordan Batt
Izpadel
32
Niels van Alphen Netherlands
Niels van Alphen
Netherlands Izpadel
33
Shahriar Assareh
Shahriar Assareh
Izpadel
34
Tomas Samol
Tomas Samol
Izpadel
35
Taylor Paur United States
Taylor Paur
United States Izpadel
36
Charles Coultas United States
Charles Coultas
United States Izpadel
37
Marty Zabib United States
Marty Zabib
United States Izpadel
38
Jonathan Schoder
Jonathan Schoder
Izpadel
39
Omar Saeed United States
Omar Saeed
United States Izpadel
40
Kyle Keranen United States
Kyle Keranen
United States Izpadel
41
Amnon Filippi United States
Amnon Filippi
United States Izpadel
42
Lasell King
Lasell King
Izpadel
43
Webber Kang
Webber Kang
Izpadel
44
Paul Siem United States
Paul Siem
United States Izpadel
45
Jordi Martinezalonso
Jordi Martinezalonso
Izpadel
46
Gwennael Grandmougin
Gwennael Grandmougin
Izpadel
47
Fabrizio Gonzalez Uruguay
Fabrizio Gonzalez
Uruguay Izpadel
48
Tristan Clemencon France
Tristan Clemencon
France Izpadel
49
Amit Makhija United States
Amit Makhija
United States Izpadel
50
Jean Malherbe
Jean Malherbe
Izpadel
51
Amit Zulkowitz Israel
Amit Zulkowitz
Israel Izpadel
52
Leo Wolpert United States
Leo Wolpert
Onnit
United States Izpadel
53
Scott Anderson United States
Scott Anderson
United States Izpadel
54
Richard Pyne United States
Richard Pyne
United States Izpadel
55
Casey Yontz United States
Casey Yontz
United States Izpadel
56
Helge Stjernvang Norway
Helge Stjernvang
Norway Izpadel
57
Sam Holden United Kingdom
Sam Holden
United Kingdom Izpadel
58
David ODB Baker United States
David ODB Baker
United States Izpadel
59
Bobby Law
Bobby Law
Izpadel
60
John Beauprez United States
John Beauprez
United States Izpadel
61
Alban Juen France
Alban Juen
France Izpadel
62
Eric Legoff
Eric Legoff
Izpadel
63
Eric Pratt
Eric Pratt
Izpadel
64
Dave D'Alesandro United States
Dave D'Alesandro
United States Izpadel
65
David Kluchman United States
David Kluchman
United States Izpadel
66
Takashi Ogura Japan
Takashi Ogura
Japan Izpadel
67
Nicholas Cushman United States
Nicholas Cushman
United States Izpadel
68
A.J. Jejelowo
A.J. Jejelowo
Izpadel
69
Mazin Khoury United States
Mazin Khoury
United States Izpadel
70
Felipe Quijano United States
Felipe Quijano
United States Izpadel
71
Jason Somerville United States
Jason Somerville
United States Izpadel
72
Mohammad Siddiqui United States
Mohammad Siddiqui
United States Izpadel
73
Marcia Topp
Marcia Topp
Izpadel
74
Nick DiVella United States
Nick DiVella
United States Izpadel
75
Vanessa Selbst United States
Vanessa Selbst
United States Izpadel
76
Eric Buchman United States
Eric Buchman
United States Izpadel
77
Andrew Flaherty United States
Andrew Flaherty
United States Izpadel
78
Max Ovseyevitz
Max Ovseyevitz
Izpadel
79
Nicolau Villa Lobos
Nicolau Villa Lobos
Izpadel
80
Andrew Dean United States
Andrew Dean
United States Izpadel
81
Josh Neufeld
Josh Neufeld
Izpadel
82
Alfred Firova
Alfred Firova
Izpadel
83
Sam Soverel United States
Sam Soverel
United States Izpadel
84
Roman Valerstein United States
Roman Valerstein
United States Izpadel
85
Lawrie Gibson
Lawrie Gibson
Izpadel
86
Kyle Bowker United States
Kyle Bowker
United States Izpadel
87
Isaac Baron United States
Isaac Baron
United States Izpadel
88
Erik Cajelais Canada
Erik Cajelais
Canada Izpadel
89
Stephane Bisson
Stephane Bisson
Izpadel
90
David Randall
David Randall
Izpadel
91
Fabio Sousa
Fabio Sousa
Izpadel
92
Ben Greenberg United States
Ben Greenberg
United States Izpadel
93
Dung Nguyen United States
Dung Nguyen
United States Izpadel
94
Susie Zhao United States
Susie Zhao
United States Izpadel
95
Manos Foudoulakis
Manos Foudoulakis
Izpadel
96
William Hefflefinger
William Hefflefinger
Izpadel
97
David Warady
David Warady
Izpadel
98
Gavin Smith United States
Gavin Smith
United States Izpadel
99
Frederick Vogt
Frederick Vogt
Izpadel