Event 5: $1,500 Pot-Limit Hold'em
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Antonio Esfandiari United States
Antonio Esfandiari
United States 112,600 20,600
2
Zach Jiganti
Zach Jiganti
102,500
3
Jonathan Aguiar Portugal
Jonathan Aguiar
Portugal 100,900 3,900
4
Daniel Negreanu Canada
Daniel Negreanu
Canada 94,000 36,000
5
Justin Gardenhire United States
Justin Gardenhire
United States 71,000 36,000
6
Corey Burbick United States
Corey Burbick
United States 70,000
7
Anh Van Nguyen Canada
Anh Van Nguyen
Canada 69,000
8
Tommy Vedes United States
Tommy Vedes
United States 58,800 29,800
9
Alan Sternberg United States
Alan Sternberg
United States 58,000
10
Jordan Smith United States
Jordan Smith
United States 57,000
11
James Mackey United States
James Mackey
United States 55,000 4,200
12
Terrence Chan Canada
Terrence Chan
Canada 50,500
13
Clayton Mozdzen Canada
Clayton Mozdzen
Canada 49,000
14
Nam Le United States
Nam Le
United States 48,000 19,000
15
Steve Brecher United States
Steve Brecher
United States 38,000 20,500
16
John Juanda Indonesia
John Juanda
Indonesia 33,500 23,000
17
"Captain" Tom Franklin
"Captain" Tom Franklin
32,000
18
Jarred Solomon South Africa
Jarred Solomon
South Africa 30,000 3,000
19
Jon Van Fleet United States
Jon Van Fleet
United States 26,000
20
Mike Beasley United States
Mike Beasley
United States 22,000
21
Jared Hamby United States
Jared Hamby
United States 19,000 7,000
22
John Eames United Kingdom
John Eames
United Kingdom 18,000
23
Hayden Fortini United States
Hayden Fortini
United States 18,000
24
Toby Lewis United Kingdom
Toby Lewis
United Kingdom 12,000
25
Thayer Rasmussen United States
Thayer Rasmussen
United States 10,000
26
Doug "Rico" Carli
Doug "Rico" Carli
9,000
27
Kirill Rabstov
Kirill Rabstov
9,000
28
Joe Kuether United States
Joe Kuether
United States 9,000 -41,000
29
Gordon Vayo United States
Gordon Vayo
United States Izpadel
30
Barry Wiedemann
Barry Wiedemann
Izpadel
31
Max Pescatori Italy
Max Pescatori
Italy Izpadel
32
Gavin Smith United States
Gavin Smith
United States Izpadel
33
Will Failla United States
Will Failla
United States Izpadel
34
Dan Kelly United States
Dan Kelly
United States Izpadel
35
Sam Barnhart United States
Sam Barnhart
United States Izpadel
36
Faraz Jaka United States
Faraz Jaka
United States Izpadel
37
Keven Stammen United States
Keven Stammen
United States Izpadel
38
Kevin Saul United States
Kevin Saul
United States Izpadel
39
Barry Greenstein United States
Barry Greenstein
United States Izpadel
40
Phil Ivey United States
Phil Ivey
United States Izpadel
41
Chad Brown United States
Chad Brown
United States Izpadel
42
Barry Shulman United States
Barry Shulman
United States Izpadel
43
Jonathan Little United States
Jonathan Little
United States Izpadel
44
Liv Boeree United Kingdom
Liv Boeree
United Kingdom Izpadel
45
Jennifer Harman United States
Jennifer Harman
United States Izpadel
46
Shaun Deeb United States
Shaun Deeb
United States Izpadel
47
Scott Seiver United States
Scott Seiver
United States Izpadel
48
Allen Bari United States
Allen Bari
United States Izpadel
49
Shannon Shorr United States
Shannon Shorr
United States Izpadel
50
Eric Baldwin United States
Eric Baldwin
United States Izpadel
51
Jonathan Duhamel Canada
Jonathan Duhamel
Canada Izpadel
52
Mike Matusow United States
Mike Matusow
United States Izpadel
53
Victor Ramdin United States
Victor Ramdin
United States Izpadel
54
David Chiu United States
David Chiu
United States Izpadel
55
Justin Bonomo United States
Justin Bonomo
United States Izpadel
56
Scott Clements United States
Scott Clements
United States Izpadel
57
Chris Moorman United Kingdom
Chris Moorman
United Kingdom Izpadel
58
Jason Mercier United States
Jason Mercier
United States Izpadel
59
Phil Collins United States
Phil Collins
United States Izpadel
60
Marco Traniello Italy
Marco Traniello
Italy Izpadel
61
Allen Kessler United States
Allen Kessler
United States Izpadel
62
Dwyte Pilgrim United States
Dwyte Pilgrim
United States Izpadel
63
Humberto Brenes Costa Rica
Humberto Brenes
Costa Rica Izpadel