Event 42: $2,500 Omaha/Seven Card Stud Hi-Low 8-or-Better
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Jeff Lisandro Australia
Jeff Lisandro
Australia 355,000 20,000
2
Perry Friedman United States
Perry Friedman
United States 263,000 113,000
3
Norman Chad United States
Norman Chad
United States 224,500 84,500
4
George Danzer Germany
George Danzer
Germany 219,500 9,500
5
Yuval Bronshtein Israel
Yuval Bronshtein
Israel 212,500 107,500
6
Tom Schneider United States
Tom Schneider
United States 182,000 -43,000
7
Bryan Devonshire United States
Bryan Devonshire
United States 180,500 40,500
8
Mike Krescanko United States
Mike Krescanko
United States 172,000 62,000
9
Oleksii Kovalchuk Ukraine
Oleksii Kovalchuk
Ukraine 143,000 33,000
10
Daniel Harmetz United States
Daniel Harmetz
United States 129,000 4,000
11
Danny Ratigan
Danny Ratigan
109,500 -69,500
12
Mark Gregorich United States
Mark Gregorich
United States 105,000 25,000
13
Dale Phillips
Dale Phillips
101,000 38,000
14
Tim Burt United States
Tim Burt
United States 89,500 35,500
15
Joe Weinberger United States
Joe Weinberger
United States 78,000 -12,000
16
Wing Wong
Wing Wong
76,000 1,000
17
Michael Moed United States
Michael Moed
United States 73,000 28,000
18
Timothy Frazin United States
Timothy Frazin
United States 67,000 2,000
19
Brandon Guss United States
Brandon Guss
United States 66,000 26,000
20
Allen Bari United States
Allen Bari
United States 64,000 32,000
21
Anthony Bellino United States
Anthony Bellino
United States 21,500 -83,500
22
Charles Kassin United States
Charles Kassin
United States 18,000 -40,000
23
Raymond Davis United States
Raymond Davis
United States Izpadel
24
Hooman Nikzad
Hooman Nikzad
Izpadel
25
Daniel Fuhs United States
Daniel Fuhs
United States Izpadel
26
Mary Jones United States
Mary Jones
United States Izpadel
27
Tam Hang
Tam Hang
Izpadel
28
Lori Berumen United States
Lori Berumen
United States Izpadel
29
Mallory Smith United States
Mallory Smith
United States Izpadel
30
Jason Riesenberg United States
Jason Riesenberg
United States Izpadel
31
Scott Seiver United States
Scott Seiver
United States Izpadel
32
Chris Back Canada
Chris Back
Canada Izpadel
33
Andrew Hippert
Andrew Hippert
Izpadel
34
Ralph Levy
Ralph Levy
Izpadel
35
Yueqi Zhu China
Yueqi Zhu
China Izpadel
36
Tom Koral United States
Tom Koral
United States Izpadel
37
Jeremy Ausmus United States
Jeremy Ausmus
United States Izpadel
38
Alessandro Ponzio United States
Alessandro Ponzio
United States Izpadel
39
Scott Epstein United States
Scott Epstein
United States Izpadel
40
Joshua Karnad
Joshua Karnad
Izpadel
41
David Chiu United States
David Chiu
United States Izpadel
42
Adam Glassman
Adam Glassman
Izpadel
43
John Cernuto United States
John Cernuto
United States Izpadel
44
Woody Deck
Woody Deck
Izpadel
45
Elon Diamond
Elon Diamond
Izpadel
46
Igor Sharaskin Russian Federation
Igor Sharaskin
Russian Federation Izpadel
47
Kevin MacPhee United States
Kevin MacPhee
United States Izpadel
48
Yuebin Guo United States
Yuebin Guo
United States Izpadel
49
William Fitzpatrick
William Fitzpatrick
Izpadel
50
Christopher Gentile
Christopher Gentile
Izpadel
51
Mark Dickstein United States
Mark Dickstein
United States Izpadel
52
Scott Clements United States
Scott Clements
United States Izpadel
53
Chip Jett United States
Chip Jett
United States Izpadel
54
Gary Benson Australia
Gary Benson
Australia Izpadel
55
Galen Hall United States
Galen Hall
United States Izpadel
56
Melissa Burr United States
Melissa Burr
United States Izpadel
57
Dan Kelly United States
Dan Kelly
United States Izpadel
58
Eugene Katchalov Ukraine
Eugene Katchalov
Ukraine Izpadel
59
Dylan Linde United States
Dylan Linde
United States Izpadel
60
Gavin Smith United States
Gavin Smith
United States Izpadel
61
Can Kim Hua
Can Kim Hua
Izpadel
62
Dario Alioto Italy
Dario Alioto
Italy Izpadel
63
Mickey Appleman United States
Mickey Appleman
United States Izpadel
64
Brett Jungblut United States
Brett Jungblut
United States Izpadel
65
Pat Pezzin Canada
Pat Pezzin
Canada Izpadel
66
Nacho Barbero Argentina
Nacho Barbero
Argentina Izpadel
67
Kyle Bowker United States
Kyle Bowker
United States Izpadel
68
David Fox United States
David Fox
United States Izpadel
69
Owais Ahmed United States
Owais Ahmed
United States Izpadel
70
Tom McCormick United States
Tom McCormick
United States Izpadel
71
Jeet Shetty
Jeet Shetty
Izpadel
72
Pascal Leyo United States
Pascal Leyo
United States Izpadel
73
Chris Viox United States
Chris Viox
United States Izpadel
74
Ryan Hughes United States
Ryan Hughes
United States Izpadel
75
Matthew Rosen United States
Matthew Rosen
United States Izpadel
76
Roland Israelashvili United States
Roland Israelashvili
United States Izpadel
77
Qushqar Morad
Qushqar Morad
Izpadel
78
Brendan Taylor United States
Brendan Taylor
United States Izpadel
79
Michael Wattel
Michael Wattel
Izpadel
80
Jeffrey Mitseff United States
Jeffrey Mitseff
United States Izpadel
81
Don Zewin United States
Don Zewin
United States Izpadel
82
Eric Stiglets
Eric Stiglets
Izpadel
83
Ryan Miller United States
Ryan Miller
United States Izpadel
84
David Nicholson United States
David Nicholson
United States Izpadel
85
Salim Hanna
Salim Hanna
Izpadel
86
Martin Knorr
Martin Knorr
Izpadel
87
Bryan Micon United States
Bryan Micon
United States Izpadel
88
Andrew Yeh United States
Andrew Yeh
United States Izpadel
89
Christopher George United States
Christopher George
United States Izpadel
90
Desmond Portano
Desmond Portano
Izpadel
91
Daniel Negreanu Canada
Daniel Negreanu
Canada Izpadel
92
Chris Tryba United States
Chris Tryba
United States Izpadel
93
John Monnette United States
John Monnette
United States Izpadel
94
Joe Tehan United States
Joe Tehan
United States Izpadel
95
Brandon Cantu United States
Brandon Cantu
United States Izpadel
96
Xuan Liu Canada
Xuan Liu
Canada Izpadel
97
Leonid Bilokur Russian Federation
Leonid Bilokur
Russian Federation Izpadel
98
Clayton Newman
Clayton Newman
Izpadel
99
Minh Trinh United States
Minh Trinh
United States Izpadel
100
Matthew Smith United States
Matthew Smith
United States Izpadel
101
Dave Fox United States
Dave Fox
United States Izpadel
102
Paul Volpe United States
Paul Volpe
United States Izpadel
103
Richard Ashby United Kingdom
Richard Ashby
United Kingdom Izpadel
104
Noah Bronstein United States
Noah Bronstein
United States Izpadel
105
Andy Bloch United States
Andy Bloch
United States Izpadel
106
Amnon Filippi United States
Amnon Filippi
United States Izpadel
107
Julie Schneider
Julie Schneider
Izpadel
108
Jim Geary
Jim Geary
Izpadel
109
Kosei Ichinose Japan
Kosei Ichinose
Japan Izpadel
110
Matt Lefkowitz
Matt Lefkowitz
Izpadel
111
Vladimir Shchmelev Russian Federation
Vladimir Shchmelev
Russian Federation Izpadel
112
Greg Raymer United States
Greg Raymer
United States Izpadel
113
Darin Thomas
Darin Thomas
Izpadel
114
Barry Greenstein United States
Barry Greenstein
United States Izpadel
115
Alan Boston
Alan Boston
Izpadel
116
Cyndy Violette United States
Cyndy Violette
United States Izpadel