Event 39: $10,000 Pot-Limit Omaha
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Andrew Brown United States
Andrew Brown
United States 1,774,000 -26,000
2
Sammy Farha United States
Sammy Farha
United States 1,129,000 29,000
3
Benjamin Sage
Benjamin Sage
1,013,000 13,000
4
Jan-Peter Jachtmann Germany
Jan-Peter Jachtmann
Germany 895,000 -5,000
5
Steven Silverman United States
Steven Silverman
United States 668,000 -32,000
6
Joe Kushner
Joe Kushner
571,000 -79,000
7
Andy Seth United States
Andy Seth
United States 569,000 -81,000
8
Adam Kornuth
Adam Kornuth
568,000 23,000
9
Nikolai Yakovenko Russian Federation
Nikolai Yakovenko
Russian Federation 528,000 -27,000
10
Jason Mercier United States
Jason Mercier
United States 408,000 -2,000
11
Ville Wahlbeck Finland
Ville Wahlbeck
Finland 247,000 27,000
12
Micah Smith United States
Micah Smith
United States 215,000 -35,000
13
John Kabbaj United Kingdom
John Kabbaj
United Kingdom 210,000 20,000
14
Josh Tieman United States
Josh Tieman
United States Izpadel
15
Keith Lehr United States
Keith Lehr
United States Izpadel
16
Konstantin Bucherl
Konstantin Bucherl
Izpadel
17
Allen Cunningham United States
Allen Cunningham
United States Izpadel
18
Timothy Flanders United Kingdom
Timothy Flanders
United Kingdom Izpadel
19
Joe Beevers United Kingdom
Joe Beevers
United Kingdom Izpadel
20
Alexander Kravchenko Russian Federation
Alexander Kravchenko
Russian Federation Izpadel
21
Ted Lawson United States
Ted Lawson
United States Izpadel
22
Hasan Habib United States
Hasan Habib
United States Izpadel
23
Bryn Kenney United States
Bryn Kenney
United States Izpadel
24
John Shipley United Kingdom
John Shipley
United Kingdom Izpadel
25
Naoya Kihara Japan
Naoya Kihara
Japan Izpadel
26
Bahram Zohri
Bahram Zohri
Izpadel
27
Jan Collado Germany
Jan Collado
Germany Izpadel
28
Michael Binger United States
Michael Binger
United States Izpadel
29
Loren Klein United States
Loren Klein
United States Izpadel
30
Allan Le United States
Allan Le
United States Izpadel
31
Tristan Clemencon France
Tristan Clemencon
France Izpadel
32
David Callaghan Ireland
David Callaghan
Ireland Izpadel
33
Matthew Kirk Australia
Matthew Kirk
Australia Izpadel
34
Robert Williamson III United States
Robert Williamson III
United States Izpadel
35
Wilfried Haerig
Wilfried Haerig
Izpadel
36
Nenad Medic United States
Nenad Medic
United States Izpadel
37
Huck Seed United States
Huck Seed
United States Izpadel
38
David Finkelstein
David Finkelstein
Izpadel
39
Brandon Crawford
Brandon Crawford
Izpadel
40
Cory Wood United States
Cory Wood
United States Izpadel
41
Anton Ionel Romania
Anton Ionel
Romania Izpadel
42
Matt Stout United States
Matt Stout
United States Izpadel
43
Marko Neumann Germany
Marko Neumann
Germany Izpadel
44
Will Failla United States
Will Failla
United States Izpadel
45
John Beauprez United States
John Beauprez
United States Izpadel
46
Padraig Parkinson Ireland
Padraig Parkinson
Ireland Izpadel
47
Romik Vartzar United States
Romik Vartzar
United States Izpadel
48
Christopher King United States
Christopher King
United States Izpadel
49
Joshua Ladines United States
Joshua Ladines
United States Izpadel
50
Hans Winzeler United States
Hans Winzeler
United States Izpadel
51
Jerome Bradpiece United Kingdom
Jerome Bradpiece
United Kingdom Izpadel
52
David Bakes Baker United States
David Bakes Baker
United States Izpadel
53
John Riordan United States
John Riordan
United States Izpadel
54
Jon Hoellein United States
Jon Hoellein
United States Izpadel
55
Pakinai Lisawad Thailand
Pakinai Lisawad
Thailand Izpadel
56
Jens Kyllonen Finland
Jens Kyllonen
Finland Izpadel
57
Sam Stein United States
Sam Stein
United States Izpadel
58
Ryan Schmidt
Ryan Schmidt
Izpadel
59
Jeremy Kottler United States
Jeremy Kottler
United States Izpadel
60
Mohsin Charania United States
Mohsin Charania
United States Izpadel
61
Tony Cousineau United States
Tony Cousineau
United States Izpadel
62
Aubin Cazals France
Aubin Cazals
France Izpadel
63
Daniel Alaei United States
Daniel Alaei
United States Izpadel
64
Brock Parker United States
Brock Parker
United States Izpadel
65
Roman Verenko Russian Federation
Roman Verenko
Russian Federation Izpadel
66
Chris DeMaci United States
Chris DeMaci
United States Izpadel
67
Brett Richey United States
Brett Richey
United States Izpadel
68
Peter Jetten Canada
Peter Jetten
Canada Izpadel
69
Nestor Martinez
Nestor Martinez
Izpadel
70
Joe Cada United States
Joe Cada
United States Izpadel
71
Eric Cloutier Canada
Eric Cloutier
Canada Izpadel
72
Artem Metalidi Ukraine
Artem Metalidi
Ukraine Izpadel
73
Kory Kilpatrick United States
Kory Kilpatrick
United States Izpadel
74
Noah Schwartz United States
Noah Schwartz
United States Izpadel
75
Michel Abecassis France
Michel Abecassis
France Izpadel
76
John Racener United States
John Racener
United States Izpadel
77
Edmilson Oliveira
Edmilson Oliveira
Izpadel
78
Ben Grundy United Kingdom
Ben Grundy
United Kingdom Izpadel
79
Ismael Bojang Germany
Ismael Bojang
Germany Izpadel
80
Michael Shklover
Michael Shklover
Izpadel
81
Dilyan Kovachev Bulgaria
Dilyan Kovachev
Bulgaria Izpadel
82
Shawn Buchanan Canada
Shawn Buchanan
Canada Izpadel
83
Pascal Leyo United States
Pascal Leyo
United States Izpadel
84
George Lind III
George Lind III
Izpadel
85
Gordon Vayo United States
Gordon Vayo
United States Izpadel
86
Tom Chambers
Tom Chambers
Izpadel
87
Trevor Pope United States
Trevor Pope
United States Izpadel
88
Stephen Ladowsky Canada
Stephen Ladowsky
Canada Izpadel