Event 20: $5,000 Limit Hold'em
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Matthew Woodward United States
Matthew Woodward
United States 265,000 -25,000
2
Terrence Chan Canada
Terrence Chan
Canada 238,000 28,000
3
Samuel Golbuff
Samuel Golbuff
231,500 -53,500
4
Ayman Qutami United States
Ayman Qutami
United States 224,500 44,500
5
Jeff Shulman United States
Jeff Shulman
United States 219,500 -500
6
Raymond Dehkharghani
Raymond Dehkharghani
210,000 80,000
7
Jesse Martin United States
Jesse Martin
United States 200,500 50,500
8
Matt Glantz United States
Matt Glantz
United States 166,500 26,500
9
Matt Szymaszek United States
Matt Szymaszek
United States 134,500 42,500
10
Kenneth Shei
Kenneth Shei
120,500 -9,500
11
Benjamin Scholl United States
Benjamin Scholl
United States 105,500 -2,500
12
Andrew Prock
Andrew Prock
105,500 -49,500
13
Nicholas Derke United States
Nicholas Derke
United States 75,500 -74,500
14
Chris Overgard
Chris Overgard
72,500 17,500
15
Ron Burke
Ron Burke
50,500 -9,500
16
Mike Schneider United States
Mike Schneider
United States 44,000 -46,000
17
Douglas Rutherford
Douglas Rutherford
32,000 -8,000
18
Nicholas Muraca
Nicholas Muraca
Izpadel
19
Todd Witteles United States
Todd Witteles
United States Izpadel
20
Roman Draheim
Roman Draheim
Izpadel
21
Melissa Burr United States
Melissa Burr
United States Izpadel
22
Charles Indyg
Charles Indyg
Izpadel
23
Gary Lent
Gary Lent
Izpadel
24
Annie Duke United States
Annie Duke
United States Izpadel
25
Philip Tom United States
Philip Tom
United States Izpadel
26
James Metcalf
James Metcalf
Izpadel
27
Matt Keikoan United States
Matt Keikoan
United States Izpadel
28
Hung Le United States
Hung Le
United States Izpadel
29
Dario Alioto Italy
Dario Alioto
Italy Izpadel
30
Tyler Bonkowski Canada
Tyler Bonkowski
Canada Izpadel
31
Michael Glick United States
Michael Glick
United States Izpadel
32
Jerrod Ankenman United States
Jerrod Ankenman
United States Izpadel
33
Alexander Kuzmin Russian Federation
Alexander Kuzmin
Russian Federation Izpadel
34
Ben Yu United States
Ben Yu
United States Izpadel
35
Sean Snyder United States
Sean Snyder
United States Izpadel
36
Flavio Ferrari Zumbini Italy
Flavio Ferrari Zumbini
Italy Izpadel
37
Dan Shak United States
Dan Shak
United States Izpadel
38
Huck Seed United States
Huck Seed
United States Izpadel
39
Yegor Tsurikov United States
Yegor Tsurikov
United States Izpadel
40
Mark Burford United States
Mark Burford
United States Izpadel
41
JC Tran United States
JC Tran
United States Izpadel
42
Jennifer Harman United States
Jennifer Harman
United States Izpadel
43
Tom McCormick United States
Tom McCormick
United States Izpadel
44
Eric Froehlich United States
Eric Froehlich
United States Izpadel
45
Kevin Song United States
Kevin Song
United States Izpadel
46
Marwan Abdelal
Marwan Abdelal
Izpadel
47
Michael Winnett
Michael Winnett
Izpadel
48
Erick Lindgren United States
Erick Lindgren
United States Izpadel
49
Jeff Lisandro Australia
Jeff Lisandro
Australia Izpadel
50
Aubin Cazals France
Aubin Cazals
France Izpadel
51
Ugur Marangoz
Ugur Marangoz
Izpadel
52
Aaron Gustavson United States
Aaron Gustavson
United States Izpadel
53
Steven Kelly United States
Steven Kelly
United States Izpadel
54
Jeremy Kottler United States
Jeremy Kottler
United States Izpadel
55
Andrew Finkernagel
Andrew Finkernagel
Izpadel
56
William Mcclain
William Mcclain
Izpadel
57
Robert Redman United States
Robert Redman
United States Izpadel
58
Shawn Keller
Shawn Keller
Izpadel
59
John Centeno United States
John Centeno
United States Izpadel
60
Daniel Idema Canada
Daniel Idema
Canada Izpadel
61
David "ODB" Baker United States
David "ODB" Baker
United States Izpadel
62
Ian Johns United States
Ian Johns
United States Izpadel
63
Raul Paez Spain
Raul Paez
Spain Izpadel
64
Gabriel Nassif
Gabriel Nassif
Izpadel
65
Brandon Demes
Brandon Demes
Izpadel
66
Michael Pierce
Michael Pierce
Izpadel
67
Mark Gregorich United States
Mark Gregorich
United States Izpadel
68
Warwick Mirzikinian Australia
Warwick Mirzikinian
Australia Izpadel
69
Daniel Negreanu Canada
Daniel Negreanu
Canada Izpadel
70
Chris Tryba United States
Chris Tryba
United States Izpadel
71
Michael Carter Ireland
Michael Carter
Ireland Izpadel
72
Harald Casagrande
Harald Casagrande
Izpadel
73
Mori Eskandani United States
Mori Eskandani
United States Izpadel
74
Hope Williams United States
Hope Williams
United States Izpadel
75
Andrew Rosskamm United States
Andrew Rosskamm
United States Izpadel
76
Humberto Brenes Costa Rica
Humberto Brenes
Costa Rica Izpadel
77
Greg Mueller Canada
Greg Mueller
Canada Izpadel
78
John Holdren
John Holdren
Izpadel
79
Marco Johnson United States
Marco Johnson
United States Izpadel
80
John Juanda Indonesia
John Juanda
Indonesia Izpadel
81
Jason Mercier United States
Jason Mercier
United States Izpadel
82
Anh Van Nguyen Canada
Anh Van Nguyen
Canada Izpadel
83
Alexander Zgorzelski
Alexander Zgorzelski
Izpadel
84
George Lind United States
George Lind
United States Izpadel
85
Brian Tate United States
Brian Tate
United States Izpadel
86
Timothy Ebenhoeh United States
Timothy Ebenhoeh
United States Izpadel
87
Marc Suelflow
Marc Suelflow
Izpadel
88
Kenny Hsiung United States
Kenny Hsiung
United States Izpadel
89
Richard Lyndaker United States
Richard Lyndaker
United States Izpadel
90
Mack Lee United States
Mack Lee
United States Izpadel
91
Vitaly Lunkin Russian Federation
Vitaly Lunkin
Russian Federation Izpadel
92
Joseph Saccone
Joseph Saccone
Izpadel
93
Joseph Kuether United States
Joseph Kuether
United States Izpadel
94
Tam Hang
Tam Hang
Izpadel
95
Dale Burner
Dale Burner
Izpadel
96
Shawn Buchanan Canada
Shawn Buchanan
Canada Izpadel
97
Brandon Wong United States
Brandon Wong
United States Izpadel
98
Cathleen Tran
Cathleen Tran
Izpadel
99
Isaac Hagerling United States
Isaac Hagerling
United States Izpadel
100
Casey McCarrel United States
Casey McCarrel
United States Izpadel
101
Matthew Schreiber United States
Matthew Schreiber
United States Izpadel
102
Mark Radoja Canada
Mark Radoja
Canada Izpadel
103
Chung Law
Chung Law
Izpadel
104
Jarno Harkonen
Jarno Harkonen
Izpadel
105
James Davis United States
James Davis
United States Izpadel
106
Adrian Flores
Adrian Flores
Izpadel
107
Brent Wheeler United States
Brent Wheeler
United States Izpadel
108
Andrey Zaichenko Russian Federation
Andrey Zaichenko
Russian Federation Izpadel
109
Dwyte Pilgrim United States
Dwyte Pilgrim
United States Izpadel