Event 10: $5,000 Seven Card Stud
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Jeff Lisandro Australia
Jeff Lisandro
Australia 276,500 258,600
2
Eugene Katchalov Ukraine
Eugene Katchalov
Ukraine 207,000 183,500
3
John Monnette United States
John Monnette
United States 188,000 159,400
4
Huu Vinh
Huu Vinh
179,000 158,800
5
Max Pescatori Italy
Max Pescatori
Italy 170,500 134,900
6
Bryn Kenney United States
Bryn Kenney
United States 170,000 111,000
7
Raymond Dehkharghani
Raymond Dehkharghani
169,000 152,600
8
Perry Friedman United States
Perry Friedman
United States 160,500 128,200
9
Timothy Finne United States
Timothy Finne
United States 133,000 117,500
10
Lee Goldman
Lee Goldman
124,500 101,100
11
Mark Dickstein United States
Mark Dickstein
United States 105,000 84,100
12
Cyndy Violette United States
Cyndy Violette
United States 88,000 66,200
13
Yuval Bronshtein Israel
Yuval Bronshtein
Israel 72,500 53,700
14
Mike Sexton United States
Mike Sexton
United States 62,000 35,700
15
David Rosenau
David Rosenau
61,500 31,100
16
Nick Schulman United States
Nick Schulman
United States 14,000 -20,000
17
Freddie Ellis United States
Freddie Ellis
United States Izpadel
18
Bill Chen United States
Bill Chen
United States Izpadel
19
Scott Bohlman United States
Scott Bohlman
United States Izpadel
20
Nacho Barbero Argentina
Nacho Barbero
Argentina Izpadel
21
Roger Smith
Roger Smith
Izpadel
22
Shaun Deeb United States
Shaun Deeb
United States Izpadel
23
Peter Chun United States
Peter Chun
United States Izpadel
24
Daniel Studer Switzerland
Daniel Studer
Switzerland Izpadel
25
David Singer United States
David Singer
United States Izpadel
26
Brandon Guss United States
Brandon Guss
United States Izpadel
27
Huck Seed United States
Huck Seed
United States Izpadel
28
Jeffrey Yass
Jeffrey Yass
Izpadel
29
Victor Ramdin United States
Victor Ramdin
United States Izpadel
30
Annie Duke United States
Annie Duke
United States Izpadel
31
Frank Kassela United States
Frank Kassela
United States Izpadel
32
Jon Turner United States
Jon Turner
United States Izpadel
33
Todd Brunson United States
Todd Brunson
United States Izpadel
34
Philip Tom United States
Philip Tom
United States Izpadel
35
Matthew Kelly United States
Matthew Kelly
United States Izpadel
36
Andy Bloch United States
Andy Bloch
United States Izpadel
37
Jerrod Ankenman United States
Jerrod Ankenman
United States Izpadel
38
Viacheslav Zhukov Russian Federation
Viacheslav Zhukov
Russian Federation Izpadel
39
Craig Neilan
Craig Neilan
Izpadel
40
Said Elsanafiri
Said Elsanafiri
Izpadel
41
James Seely
James Seely
Izpadel
42
Neal Friets
Neal Friets
Izpadel
43
Pawel Andrzejewski United States
Pawel Andrzejewski
United States Izpadel
44
Joel Tushnet United States
Joel Tushnet
United States Izpadel
45
Phongthep Thiptinnakon United States
Phongthep Thiptinnakon
United States Izpadel
46
Alan Boston
Alan Boston
Izpadel
47
Todd Barlow United States
Todd Barlow
United States Izpadel
48
David Moskowitz United States
David Moskowitz
United States Izpadel
49
Michael Eckstut
Michael Eckstut
Izpadel
50
Vasili Lazarou United States
Vasili Lazarou
United States Izpadel
51
Becki Vincent
Becki Vincent
Izpadel
52
Marco Liesy United States
Marco Liesy
United States Izpadel
53
Allen Cunningham United States
Allen Cunningham
United States Izpadel
54
Marco Traniello Italy
Marco Traniello
Italy Izpadel
55
Paul Volpe United States
Paul Volpe
United States Izpadel
56
Steve Billirakis United States
Steve Billirakis
United States Izpadel
57
Michael Sigel
Michael Sigel
Izpadel
58
Matt Grapenthien United States
Matt Grapenthien
United States Izpadel
59
Vladimir Shchemelev Russian Federation
Vladimir Shchemelev
Russian Federation Izpadel
60
Cory Zeidman United States
Cory Zeidman
United States Izpadel
61
Andrey Zaichenko Russian Federation
Andrey Zaichenko
Russian Federation Izpadel
62
Allen Bari United States
Allen Bari
United States Izpadel
63
Owais Ahmed United States
Owais Ahmed
United States Izpadel
64
Tom McCormick United States
Tom McCormick
United States Izpadel
65
Anthony Ruberto United States
Anthony Ruberto
United States Izpadel
66
Ivan Schertzer United States
Ivan Schertzer
United States Izpadel
67
Mike Leah Canada
Mike Leah
Canada Izpadel
68
Steve Landfish United States
Steve Landfish
United States Izpadel
69
Maxwell Troy United States
Maxwell Troy
United States Izpadel
70
Rep Porter United States
Rep Porter
United States Izpadel
71
David Bakes Baker United States
David Bakes Baker
United States Izpadel
72
Chris Reslock United States
Chris Reslock
United States Izpadel
73
David Oppenheim United States
David Oppenheim
United States Izpadel
74
Shane Douglas United States
Shane Douglas
United States Izpadel
75
Jason Mercier United States
Jason Mercier
United States Izpadel
76
David Bach United States
David Bach
United States Izpadel
77
Kirill Gerasimov Russian Federation
Kirill Gerasimov
Russian Federation Izpadel
78
David Williams United States
David Williams
United States Izpadel
79
Bertrand Grospellier France
Bertrand Grospellier
France Izpadel
80
Matt Hawrilenko United States
Matt Hawrilenko
United States Izpadel
81
Scott Clements United States
Scott Clements
United States Izpadel
82
Josh Arieh United States
Josh Arieh
United States Izpadel
83
Nikolai Yakovenko Russian Federation
Nikolai Yakovenko
Russian Federation Izpadel
84
Eric Wasserson United States
Eric Wasserson
United States Izpadel
85
Hasan Habib United States
Hasan Habib
United States Izpadel
86
Bryan Devonshire United States
Bryan Devonshire
United States Izpadel
87
Matt Glantz United States
Matt Glantz
United States Izpadel
88
David Chiu United States
David Chiu
United States Izpadel
89
Robert Zipf Germany
Robert Zipf
Germany Izpadel
90
Ben Yu United States
Ben Yu
United States Izpadel
91
Brett Richey United States
Brett Richey
United States Izpadel