Event #8: $1,000 No-Limit Hold'em
Dnevi:
1a1b234
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Charles Sewell United States
Charles Sewell
United States 137,350
2
Jon Turner United States
Jon Turner
United States 99,200 0
3
John Droutsas
John Droutsas
90,602
4
Amar Tiwari
Amar Tiwari
73,825
5
Jason Koon United States
Jason Koon
United States 73,075 0
6
John Eames United Kingdom
John Eames
United Kingdom 70,250
7
Eugene Kim
Eugene Kim
57,225 0
8
Philip Collins
Philip Collins
45,875
9
Joseph Kuether United States
Joseph Kuether
United States 39,450
10
Marc Karam Canada
Marc Karam
Canada 38,950 -13,050
11
Annette Obrestad Norway
Annette Obrestad
Norway 38,100 0
12
Gavin Griffin United States
Gavin Griffin
United States 38,050 0
13
Layne Flack United States
Layne Flack
United States 37,575 0
14
Dustin Dirksen United States
Dustin Dirksen
United States 35,000
15
Michael Pesek United States
Michael Pesek
United States 34,825 0
16
Charles Moore United States
Charles Moore
United States 34,200 0
17
Kirill Rabtsov
Kirill Rabtsov
33,650
18
Michael Carroll United States
Michael Carroll
United States 32,900 0
19
Ricky Fohrenbach
Ricky Fohrenbach
28,050
20
Darryll Fish United States
Darryll Fish
United States 26,850 21,150
21
Kathy Liebert United States
Kathy Liebert
United States 26,550 0
22
Steven Burkholder
Steven Burkholder
19,825
23
Jordan Young United States
Jordan Young
United States 19,675
24
Anthony Nardi United States
Anthony Nardi
United States 18,700
25
Brent Roberts United States
Brent Roberts
United States 18,075
26
David Plastik United States
David Plastik
United States 18,050
27
Lacey Jones United States
Lacey Jones
United States 17,425 0
28
Oliver Gill Australia
Oliver Gill
Australia 16,250
29
Kara Scott United Kingdom
Kara Scott
United Kingdom 15,625 -6,375
30
Kyle Bowker United States
Kyle Bowker
United States 15,000
31
Valdemar Kwaysser Hungary
Valdemar Kwaysser
Hungary 13,875
32
Elliot Smith Canada
Elliot Smith
Canada 13,700
33
Ylon Schwartz United States
Ylon Schwartz
United States 10,300
34
Joshua Fields
Joshua Fields
6,100
35
John Phan United States
John Phan
United States 4,825 -10,375
36
David Chiu United States
David Chiu
United States Izpadel
37
Jeff Williams United States
Jeff Williams
United States Izpadel
38
Ray Henson United States
Ray Henson
United States Izpadel
39
Phil Collins United States
Phil Collins
United States Izpadel
40
Sadan Tucker
Sadan Tucker
Izpadel
41
Ronnie Bardah United States
Ronnie Bardah
United States Izpadel
42
Cliff Josephy United States
Cliff Josephy
United States Izpadel
43
Chau Giang United States
Chau Giang
United States Izpadel
44
Nenad Medic United States
Nenad Medic
United States Izpadel
45
John Hennigan United States
John Hennigan
United States Izpadel
46
Dan Martin United States
Dan Martin
United States Izpadel
47
Phil Gordon United States
Phil Gordon
United States Izpadel
48
Noah Boeken Netherlands
Noah Boeken
Netherlands Izpadel
49
Justin Bonomo United States
Justin Bonomo
United States Izpadel
50
Marco Traniello Italy
Marco Traniello
Italy Izpadel
51
Jacobo Fernandez United States
Jacobo Fernandez
United States Izpadel
52
Barry Shulman United States
Barry Shulman
United States Izpadel
53
Men Nguyen United States
Men Nguyen
United States Izpadel
54
Eddy Sabat United States
Eddy Sabat
United States Izpadel
55
Jennifer Tilly United States
Jennifer Tilly
United States Izpadel
56
Eric Froehlich United States
Eric Froehlich
United States Izpadel
57
Dwight Pilgrim
Dwight Pilgrim
Izpadel
58
Paul "X-22" Magriel
Paul "X-22" Magriel
Izpadel
59
Maria Mayrinck Brazil
Maria Mayrinck
Brazil Izpadel
60
Gavin Smith United States
Gavin Smith
United States Izpadel
61
Masaaki Kagawa
Masaaki Kagawa
Izpadel
62
Victor Ramdin United States
Victor Ramdin
United States Izpadel
63
Shannon Shorr United States
Shannon Shorr
United States Izpadel
64
Allen Kessler United States
Allen Kessler
United States Izpadel
65
Humberto Brenes Costa Rica
Humberto Brenes
Costa Rica Izpadel
66
Dwyte Pilgrim United States
Dwyte Pilgrim
United States Izpadel
67
Steve Zolotow United States
Steve Zolotow
United States Izpadel
68
Tim West United States
Tim West
United States Izpadel
69
Andy Bloch United States
Andy Bloch
United States Izpadel
70
Michael Mizrachi United States
Michael Mizrachi
United States Izpadel
71
Chino Rheem United States
Chino Rheem
United States Izpadel
72
Phil Laak United States
Phil Laak
United States Izpadel
73
Nikolay Evdakov Russian Federation
Nikolay Evdakov
Russian Federation Izpadel
74
Bryan Micon United States
Bryan Micon
United States Izpadel
75
Phil Hellmuth United States
Phil Hellmuth
United States Izpadel
76
Greg Raymer United States
Greg Raymer
United States Izpadel
77
Amnon Filippi United States
Amnon Filippi
United States Izpadel
78
Barry Greenstein United States
Barry Greenstein
United States Izpadel
79
David Williams United States
David Williams
United States Izpadel
80
Harley Stoffmaker Canada
Harley Stoffmaker
Canada Izpadel