Event #58: $10,000 Main Event
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Ryan Lenaghan United States
Ryan Lenaghan
United States 12,865,000 0
2
Ben Lamb United States
Ben Lamb
United States 9,980,000 0
3
Matt Giannetti United States
Matt Giannetti
United States 7,940,000 0
4
Andrey Pateychuk Russian Federation
Andrey Pateychuk
Russian Federation 7,255,000 0
5
Phil Collins United States
Phil Collins
United States 7,240,000 0
6
Hilton Laborda
Hilton Laborda
7,160,000 0
7
Nelson Robinson
Nelson Robinson
6,420,000 0
8
Tri Huynh
Tri Huynh
6,295,000 0
9
Aleksandr Mozhnyakov
Aleksandr Mozhnyakov
6,070,000 0
10
Bryan Devonshire United States
Bryan Devonshire
United States 5,970,000 0
11
Kyle Johnson
Kyle Johnson
5,970,000 0
12
Pius Heinz Germany
Pius Heinz
Germany 5,695,000 0
13
Guillaume Darcourt France
Guillaume Darcourt
France 5,360,000 20,000
14
Konstantinos Mamaliadis
Konstantinos Mamaliadis
5,065,000 0
15
James Page
James Page
4,045,000 0
16
Andrew Hinrichsen Australia
Andrew Hinrichsen
Australia 4,025,000 0
17
Jerry Van Strydonck
Jerry Van Strydonck
3,985,000 0
18
Nicolas Fierro Chile
Nicolas Fierro
Chile 3,800,000 0
19
JP Kelly United Kingdom
JP Kelly
United Kingdom 3,750,000 0
20
Per Linde Sweden
Per Linde
Sweden 3,750,000 0
21
Khoa Nguyen United States
Khoa Nguyen
United States 3,530,000 0
22
Tom Koral United States
Tom Koral
United States 3,390,000 0
23
Anton Makiievskyi Ukraine
Anton Makiievskyi
Ukraine 3,385,000 0
24
Lars Bonding Denmark
Lars Bonding
Denmark 3,370,000 0
25
Sam Barnhart United States
Sam Barnhart
United States 3,145,000 0
26
Scott Schwalich United States
Scott Schwalich
United States 2,940,000 0
27
David Sands United States
David Sands
United States 2,765,000 0
28
Gregory Kaplan
Gregory Kaplan
2,760,000 0
29
Stephane Albertini
Stephane Albertini
2,635,000 0
30
Stuart Tuvey United States
Stuart Tuvey
United States 2,585,000 0
31
Martin Staszko Czechia
Martin Staszko
Czechia 2,550,000 0
32
Eoghan O'Dea Ireland
Eoghan O'Dea
Ireland 2,535,000 0
33
Andrew Brokos United States
Andrew Brokos
United States 2,505,000 0
34
Tony Hachem Australia
Tony Hachem
Australia 2,250,000 0
35
Erick Lindgren United States
Erick Lindgren
United States 2,195,000 0
36
Fabio Sousa
Fabio Sousa
2,150,000 0
37
Erika Moutinho United States
Erika Moutinho
United States 2,075,000 0
38
Philipp Gruissem Germany
Philipp Gruissem
Germany 2,005,000 0
39
David Bach United States
David Bach
United States 1,985,000 0
40
Feming Chan
Feming Chan
1,955,000 0
41
Steve Brecher United States
Steve Brecher
United States 1,805,000 0
42
Mario Silvestri United States
Mario Silvestri
United States 1,725,000 0
43
Gionni Demers United States
Gionni Demers
United States 1,625,000 0
44
Stefan Huber Switzerland
Stefan Huber
Switzerland 1,469,000 0
45
Matthew Kay
Matthew Kay
1,295,000 0
46
Kenny Shih United States
Kenny Shih
United States 1,240,000 0
47
Zohair Karim
Zohair Karim
1,240,000 0
48
Frank Sinopoli
Frank Sinopoli
1,105,000 0
49
Ruben Visser Netherlands
Ruben Visser
Netherlands 1,070,000 0
50
Jody Howe
Jody Howe
1,065,000 0
51
John Esposito United States
John Esposito
United States 1,000,000 0
52
Minh Nguyen Australia
Minh Nguyen
Australia 1,000,000 0
53
Sebastian Ruthenberg Germany
Sebastian Ruthenberg
Germany 890,000 0
54
Brian Yoon United States
Brian Yoon
United States Izpadel
55
Thomas Grey
Thomas Grey
Izpadel
56
Tyler Bonkowski Canada
Tyler Bonkowski
Canada Izpadel
57
Marc-Andre Ladouceur Canada
Marc-Andre Ladouceur
Canada Izpadel
58
Chris DeMaci United States
Chris DeMaci
United States Izpadel
59
Amanda Musumeci United States
Amanda Musumeci
United States Izpadel
60
Guy Gorelik Israel
Guy Gorelik
Israel Izpadel
61
Jean-Robert Bellande United States
Jean-Robert Bellande
United States Izpadel
62
Jacob Bazeley United States
Jacob Bazeley
United States Izpadel
63
Peter Gelencser Hungary
Peter Gelencser
Hungary Izpadel
64
Bryan Follain
Bryan Follain
Izpadel
65
Allen Cunningham United States
Allen Cunningham
United States Izpadel
66
Matthew Salsberg United States
Matthew Salsberg
United States Izpadel
67
Mitchell Cogert United States
Mitchell Cogert
United States Izpadel
68
Niall Charlton
Niall Charlton
Izpadel
69
Evan McNiff United States
Evan McNiff
United States Izpadel
70
Jared Vengrin
Jared Vengrin
Izpadel
71
Ben Mintz United States
Ben Mintz
United States Izpadel
72
Aaron Ruppert
Aaron Ruppert
Izpadel
73
Hoi Lee
Hoi Lee
Izpadel
74
Paul Spitzberg United States
Paul Spitzberg
United States Izpadel
75
Michael DeGilio
Michael DeGilio
Izpadel
76
Alex Moore
Alex Moore
Izpadel
77
Pablo Ubierna Spain
Pablo Ubierna
Spain Izpadel
78
Fred Berger United States
Fred Berger
United States Izpadel
79
Robin Jens Colbin
Robin Jens Colbin
Izpadel
80
David Barter
David Barter
Izpadel
81
Claudia Crawford
Claudia Crawford
Izpadel
82
Jonathan Seelbach
Jonathan Seelbach
Izpadel
83
Marc Mclaughlin
Marc Mclaughlin
Izpadel
84
Daryl Jace
Daryl Jace
Izpadel
85
Bolivar Palacios Panama
Bolivar Palacios
Panama Izpadel
86
Frank Calo
Frank Calo
Izpadel
87
Jens Kyllonen Finland
Jens Kyllonen
Finland Izpadel
88
Christian Harder United States
Christian Harder
United States Izpadel
89
Sorel Mizzi Canada
Sorel Mizzi
Canada Izpadel
90
Benjamin Logan
Benjamin Logan
Izpadel
91
Mars Callahan
Mars Callahan
Izpadel
92
Ray Henson United States
Ray Henson
United States Izpadel
93
Julian Stuer Austria
Julian Stuer
Austria Izpadel
94
Nathan Meyvis
Nathan Meyvis
Izpadel
95
Tahsyn Mekani
Tahsyn Mekani
Izpadel
96
Harold Wasson
Harold Wasson
Izpadel
97
Jamie Shaevel United States
Jamie Shaevel
United States Izpadel
98
Chamath Palihapitiya
Chamath Palihapitiya
Izpadel
99
Eli Elezra Israel
Eli Elezra
Israel Izpadel
100
Aaron Jones United States
Aaron Jones
United States Izpadel
101
Thomas Pedersen Denmark
Thomas Pedersen
Denmark Izpadel
102
Ara Melikian
Ara Melikian
Izpadel
103
Robert Peltecki
Robert Peltecki
Izpadel
104
Vladimir Geshkenbein Russian Federation
Vladimir Geshkenbein
Russian Federation Izpadel
105
Lance Steinberg United States
Lance Steinberg
United States Izpadel
106
Sami Kelopuro Finland
Sami Kelopuro
Finland Izpadel
107
Massimiliano Martinez Italy
Massimiliano Martinez
Italy Izpadel
108
Duane Alexander United States
Duane Alexander
United States Izpadel
109
Steve Rawle
Steve Rawle
Izpadel
110
Alexander Dietrich
Alexander Dietrich
Izpadel
111
Joseph Cheong United States
Joseph Cheong
United States Izpadel
112
Bryan Colin
Bryan Colin
Izpadel
113
Wai Cheng
Wai Cheng
Izpadel
114
Matthew Wantman United States
Matthew Wantman
United States Izpadel
115
[Removed:147]
[Removed:147]
Izpadel
116
Seth Davies United States
Seth Davies
United States Izpadel
117
Magnus Persson Sweden
Magnus Persson
Sweden Izpadel
118
Mathew Frankland United Kingdom
Mathew Frankland
United Kingdom Izpadel
119
Ryan Jaconetti United States
Ryan Jaconetti
United States Izpadel
120
Peter Feldman
Peter Feldman
Izpadel
121
Blake Bohn United States
Blake Bohn
United States Izpadel
122
Chris Bonita
Chris Bonita
Izpadel
123
Marton Czuczor Hungary
Marton Czuczor
Hungary Izpadel
124
Thomas Oldcroft
Thomas Oldcroft
Izpadel
125
Cortland Mcjannet
Cortland Mcjannet
Izpadel
126
Jonathan Pinx
Jonathan Pinx
Izpadel
127
Vasily Tsapko Russian Federation
Vasily Tsapko
Russian Federation Izpadel
128
Rupert Elder United Kingdom
Rupert Elder
United Kingdom Izpadel
129
Jeff Becker
Jeff Becker
Izpadel
130
Cory Albertson United States
Cory Albertson
United States Izpadel
131
Giuseppe Pastura
Giuseppe Pastura
Izpadel
132
Patrick McNamara
Patrick McNamara
Izpadel
133
Alexander Debus Germany
Alexander Debus
Germany Izpadel
134
James Guinther
James Guinther
Izpadel
135
Carl Olson
Carl Olson
Izpadel
136
Marius Maciukas Lithuania
Marius Maciukas
Lithuania Izpadel
137
Timothy Adams Canada
Timothy Adams
Canada Izpadel
138
James Ruszkiewicz
James Ruszkiewicz
Izpadel