Event #58: $10,000 Main Event
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Patrik Antonius Finland
Patrik Antonius
Finland 361,000 0
2
T.K. Miles
T.K. Miles
297,800 0
3
Garry Gates United States
Garry Gates
United States 219,300 0
4
Martin Hruby Czechia
Martin Hruby
Czechia 185,800 80,800
5
Victor Ramdin United States
Victor Ramdin
United States 172,400 0
6
Sandra Naujoks Germany
Sandra Naujoks
Germany 86,800 0
7
Jorge Arias
Jorge Arias
62,900 5,900
8
Noah Boeken Netherlands
Noah Boeken
Netherlands 51,800 -18,200
9
Vanessa Rousso United States
Vanessa Rousso
United States 41,000 3,000
10
Leo Fernandez Argentina
Leo Fernandez
Argentina 4,800 -75,200
11
Josh Gibson
Josh Gibson
Izpadel
12
Jamie Gold United States
Jamie Gold
United States Izpadel
13
Erik Cajelais Canada
Erik Cajelais
Canada Izpadel
14
Jamil Wakil Canada
Jamil Wakil
Canada Izpadel
15
Andrew Lichtenberger United States
Andrew Lichtenberger
United States Izpadel
16
Mike Carson
Mike Carson
Izpadel
17
Eric Mizrachi United States
Eric Mizrachi
United States Izpadel
18
Joe Hachem Australia
Joe Hachem
Australia Izpadel
19
Grant Hinkle United States
Grant Hinkle
United States Izpadel
20
Mark Gregorich United States
Mark Gregorich
United States Izpadel
21
Dani Stern United States
Dani Stern
United States Izpadel
22
Mathieu Clavet Canada
Mathieu Clavet
Canada Izpadel
23
Brandon Adams United States
Brandon Adams
United States Izpadel
24
Salvatore Bonavena Italy
Salvatore Bonavena
Italy Izpadel
25
J.C. Tran
J.C. Tran
Izpadel
26
Mike Sexton United States
Mike Sexton
United States Izpadel
27
Raymond Davis United States
Raymond Davis
United States Izpadel
28
Dmitry Stelmak Russian Federation
Dmitry Stelmak
Russian Federation Izpadel
29
Amnon Filippi United States
Amnon Filippi
United States Izpadel
30
Diego Brunelli
Diego Brunelli
Izpadel
31
Guillaume Rivet
Guillaume Rivet
Izpadel
32
James Carroll United States
James Carroll
United States Izpadel
33
Cole Swannack New Zealand
Cole Swannack
New Zealand Izpadel
34
Taylor von Kriegenbergh United States
Taylor von Kriegenbergh
United States Izpadel
35
Matt Jarvis Canada
Matt Jarvis
Canada Izpadel
36
Andy Frankenberger United States
Andy Frankenberger
United States Izpadel
37
Pascal Lefrancois Canada
Pascal Lefrancois
Canada Izpadel
38
Paul Wasicka United States
Paul Wasicka
United States Izpadel
39
Kenna James United States
Kenna James
United States Izpadel
40
David Ulliott
David Ulliott
Izpadel
41
David Sklansky United States
David Sklansky
United States Izpadel
42
Joe Sebok United States
Joe Sebok
United States Izpadel
43
Darvin Moon United States
Darvin Moon
United States Izpadel
44
Phil Laak United States
Phil Laak
United States Izpadel
45
Chau Giang United States
Chau Giang
United States Izpadel
46
Mike McDonald Canada
Mike McDonald
Canada Izpadel
47
Terrence Chan Canada
Terrence Chan
Canada Izpadel
48
Kathy Liebert United States
Kathy Liebert
United States Izpadel
49
Elie Payan France
Elie Payan
France Izpadel
50
Alan Sternberg United States
Alan Sternberg
United States Izpadel
51
Odette Tremblay
Odette Tremblay
Izpadel
52
Iulian Jacob
Iulian Jacob
Izpadel
53
Jason Lester United States
Jason Lester
United States Izpadel
54
Vivek Rajkumar India
Vivek Rajkumar
India Izpadel
55
Andy Black Ireland
Andy Black
Ireland Izpadel
56
Shawn Cunix United States
Shawn Cunix
United States Izpadel
57
Alexandre Gomes Brazil
Alexandre Gomes
Brazil Izpadel
58
Brandon Riha
Brandon Riha
Izpadel
59
Tommy Hang United States
Tommy Hang
United States Izpadel
60
Joe Cassidy United States
Joe Cassidy
United States Izpadel
61
Thomas Koo United States
Thomas Koo
United States Izpadel
62
Beth Shak United States
Beth Shak
United States Izpadel
63
Mike Matusow United States
Mike Matusow
United States Izpadel
64
Dario Minieri Italy
Dario Minieri
Italy Izpadel
65
Jonathan Aguair
Jonathan Aguair
Izpadel
66
Randy Dorfman United States
Randy Dorfman
United States Izpadel
67
Luca Pagano Italy
Luca Pagano
Italy Izpadel
68
Al Barbieri United States
Al Barbieri
United States Izpadel
69
Phil Galfond United States
Phil Galfond
United States Izpadel
70
Luca Moschitta Italy
Luca Moschitta
Italy Izpadel
71
Masa Kagawa
Masa Kagawa
Izpadel
72
Daniel Alaei United States
Daniel Alaei
United States Izpadel
73
Kenny Tran United States
Kenny Tran
United States Izpadel
74
Maxim Lykov Russian Federation
Maxim Lykov
Russian Federation Izpadel
75
Liv Boeree United Kingdom
Liv Boeree
United Kingdom Izpadel
76
Barry Greenstein United States
Barry Greenstein
United States Izpadel
77
Maya Geller United States
Maya Geller
United States Izpadel
78
Veronica Dabul Argentina
Veronica Dabul
Argentina Izpadel
79
Mohsin Charania United States
Mohsin Charania
United States Izpadel
80
George Lind United States
George Lind
United States Izpadel
81
Ted Lawson United States
Ted Lawson
United States Izpadel
82
Michael Benvenuti United States
Michael Benvenuti
United States Izpadel
83
Elissa Harwood
Elissa Harwood
Izpadel
84
Roland de Wolfe United Kingdom
Roland de Wolfe
United Kingdom Izpadel
85
William Thorson Sweden
William Thorson
Sweden Izpadel
86
Laurent Pech
Laurent Pech
Izpadel
87
Patrick Hanoteau
Patrick Hanoteau
Izpadel
88
Jeff Shulman United States
Jeff Shulman
United States Izpadel
89
Eugene Katchalov Ukraine
Eugene Katchalov
Ukraine Izpadel
90
Michael Cantrell United States
Michael Cantrell
United States Izpadel
91
Karl Mahrenholz United Kingdom
Karl Mahrenholz
United Kingdom Izpadel
92
Steven Burkholder
Steven Burkholder
Izpadel
93
Shannon Elizabeth United States
Shannon Elizabeth
United States Izpadel
94
Cliff Josephy United States
Cliff Josephy
United States Izpadel
95
Anton Knutar
Anton Knutar
Izpadel
96
Andy Philachack United States
Andy Philachack
United States Izpadel
97
Gregory Harris
Gregory Harris
Izpadel
98
Angelo Raffaele
Angelo Raffaele
Izpadel
99
Yat Cheng
Yat Cheng
Izpadel
100
Corwin Cole
Corwin Cole
Izpadel
101
Vanessa Peng
Vanessa Peng
Izpadel
102
Brock Parker United States
Brock Parker
United States Izpadel
103
Tony Dunst United States
Tony Dunst
United States Izpadel
104
Todd Terry United States
Todd Terry
United States Izpadel