Event #58: $10,000 Main Event
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Aleksandr Mozhnyakov
Aleksandr Mozhnyakov
478,600 0
2
Shaun Deeb United States
Shaun Deeb
United States 294,700 0
3
Sebastian Ruthenberg Germany
Sebastian Ruthenberg
Germany 289,400 0
4
Jason Alexander
Jason Alexander
167,000 0
5
Humberto Brenes Costa Rica
Humberto Brenes
Costa Rica 157,900 0
6
Tom McEvoy United States
Tom McEvoy
United States 143,600 0
7
Matthias de Meulder Belgium
Matthias de Meulder
Belgium 130,000 71,000
8
Ronnie Bardah United States
Ronnie Bardah
United States 121,200 0
9
Daniel Negreanu Canada
Daniel Negreanu
Canada 114,100 0
10
Joe Cada United States
Joe Cada
United States 111,000 0
11
Eric Stocz United States
Eric Stocz
United States 110,400
12
JP Kelly United Kingdom
JP Kelly
United Kingdom 99,400 0
13
Christophe de Meulder Belgium
Christophe de Meulder
Belgium 60,300 0
14
Jason Mercier United States
Jason Mercier
United States 34,400 0
15
Mikhail Shalamov Russian Federation
Mikhail Shalamov
Russian Federation 15,850 -14,150
16
Jens Colbin
Jens Colbin
Izpadel
17
Steven Stolze
Steven Stolze
Izpadel
18
Matt Glantz United States
Matt Glantz
United States Izpadel
19
Mark Vos Australia
Mark Vos
Australia Izpadel
20
Daniel Cates United States
Daniel Cates
United States Izpadel
21
Foster Hays United States
Foster Hays
United States Izpadel
22
Matt Hawrilenko United States
Matt Hawrilenko
United States Izpadel
23
Matthew Waxman United States
Matthew Waxman
United States Izpadel
24
Rolf Slotboom Netherlands
Rolf Slotboom
Netherlands Izpadel
25
Tom McCormick United States
Tom McCormick
United States Izpadel
26
Jan Heitmann
Jan Heitmann
Izpadel
27
Marcel Luske Netherlands
Marcel Luske
Netherlands Izpadel
28
Filippo Candio Italy
Filippo Candio
Italy Izpadel
29
Victoria Coren United Kingdom
Victoria Coren
United Kingdom Izpadel
30
Juan Maceiras Spain
Juan Maceiras
Spain Izpadel
31
Jeff Sarwer Finland
Jeff Sarwer
Finland Izpadel
32
Brian Yockey
Brian Yockey
Izpadel
33
Cody Slaubaugh United States
Cody Slaubaugh
United States Izpadel
34
Greg DeBora Canada
Greg DeBora
Canada Izpadel
35
Johnny Chan United States
Johnny Chan
United States Izpadel
36
Jay Kinkade
Jay Kinkade
Izpadel
37
Paul Pierce United States
Paul Pierce
United States Izpadel
38
Lex Veldhuis Netherlands
Lex Veldhuis
Netherlands Izpadel
39
Wendeen Eolis
Wendeen Eolis
Izpadel
40
Fred Goldberg United States
Fred Goldberg
United States Izpadel
41
Isaac Baron United States
Isaac Baron
United States Izpadel
42
JC Alvarado Mexico
JC Alvarado
Mexico Izpadel
43
Jason Potter
Jason Potter
Izpadel
44
Bernard Lee United States
Bernard Lee
United States Izpadel
45
Andy Bloch United States
Andy Bloch
United States Izpadel
46
Barry Shulman United States
Barry Shulman
United States Izpadel
47
Yevgeniy Timoshenko Ukraine
Yevgeniy Timoshenko
Ukraine Izpadel
48
Claire Renault
Claire Renault
Izpadel
49
Justin Cohen
Justin Cohen
Izpadel
50
Marco Traniello Italy
Marco Traniello
Italy Izpadel
51
Simon Borg
Simon Borg
Izpadel
52
Johnny Lodden Norway
Johnny Lodden
Norway Izpadel
53
Andrew Robl United States
Andrew Robl
United States Izpadel
54
Gavin Smith United States
Gavin Smith
United States Izpadel
55
Soi Nguyen United States
Soi Nguyen
United States Izpadel
56
Phil Gordon United States
Phil Gordon
United States Izpadel
57
Ronald Mcdonald
Ronald Mcdonald
Izpadel
58
Bill Chen United States
Bill Chen
United States Izpadel
59
Jimmy Fricke United States
Jimmy Fricke
United States Izpadel
60
Darren Dwyer
Darren Dwyer
Izpadel
61
DJ Blanchard
DJ Blanchard
Izpadel
62
George Danzer Germany
George Danzer
Germany Izpadel
63
Kevin Schaffel United States
Kevin Schaffel
United States Izpadel
64
Scotty Nguyen United States
Scotty Nguyen
United States Izpadel
65
Jonathan Duhamel Canada
Jonathan Duhamel
Canada Izpadel
66
Arnaud Mattern France
Arnaud Mattern
France Izpadel
67
Caio Pimenta Brazil
Caio Pimenta
Brazil Izpadel
68
Ram Vaswani United Kingdom
Ram Vaswani
United Kingdom Izpadel
69
Matt Waxman United States
Matt Waxman
United States Izpadel
70
Amanda Baker United States
Amanda Baker
United States Izpadel
71
Antonin Teisseire France
Antonin Teisseire
France Izpadel
72
Zach Clark United States
Zach Clark
United States Izpadel
73
Maria Ho United States
Maria Ho
United States Izpadel
74
Pat Pezzin Canada
Pat Pezzin
Canada Izpadel
75
Maria Mayrinck Brazil
Maria Mayrinck
Brazil Izpadel
76
Vince Van Patten
Vince Van Patten
Izpadel
77
Chris Moorman United Kingdom
Chris Moorman
United Kingdom Izpadel
78
Athanasios Polychronopoulos United States
Athanasios Polychronopoulos
United States Izpadel
79
Dutch Boyd United States
Dutch Boyd
United States Izpadel
80
Brent Roberts United States
Brent Roberts
United States Izpadel
81
Jeff Williams United States
Jeff Williams
United States Izpadel
82
Eric Baldwin United States
Eric Baldwin
United States Izpadel
83
Bob Woolley
Bob Woolley
Izpadel
84
Sammy Farha United States
Sammy Farha
United States Izpadel
85
Marsha Wolak United States
Marsha Wolak
United States Izpadel
86
Mitch Schock United States
Mitch Schock
United States Izpadel
87
Caroline Cooper
Caroline Cooper
Izpadel
88
Tatjana Pasalic Bosnia and Herzegovina
Tatjana Pasalic
Bosnia and Herzegovina Izpadel
89
Darrell Roberts
Darrell Roberts
Izpadel
90
James Dempsey United Kingdom
James Dempsey
United Kingdom Izpadel
91
Allen Kessler United States
Allen Kessler
United States Izpadel
92
Dan Harrington United States
Dan Harrington
United States Izpadel
93
CK Hua
CK Hua
Izpadel
94
Glen Chorny Canada
Glen Chorny
Canada Izpadel
95
Brian Hastings United States
Brian Hastings
United States Izpadel
96
Mike Sica
Mike Sica
Izpadel
97
Audley Harrison United Kingdom
Audley Harrison
United Kingdom Izpadel