Anastazija Levpušček Izpadel
Seba Izpadel

Oznake: Kanar

Aleš Kanar

Aleš je za drugo mesto prejel 510€ in ovacije publike, ki mu je bila precej bolj naklonjena, saj so vsi želeli, da zmaga ostane na Gorenjskem.

Zmagovalec je Jaka Augustinčič

Jaka Augustinčič

Aleš Kanar in Jaka Augustinčič sta zaključila s turnirjem. V zadnji igri sta imela: Aleš {9-}{9-}, Jaka pa {a-}{4-}. Flop je bil {3-}{5-}{5-}. Turn je bil {q-} in kazalo je dobro za Kanarja. Kot v pravih filmih pa je v river padel {a-} in Jaka je postal prvi letošnji državni prvak. Za zmago je poleg lepega pokala prejel 892€.

ANDIgames tretje mesto

Andrej Kelhar je končal turnir na tretjem mestu.
Andrej je imel {k-}{9-}, Jaka pa {a-}{4-}. Skupne karte so bile {j-Diamonds}{8-Diamonds}{2-Diamonds}{a-Spades}{3-Diamonds} in Jaka je šel v HU kot vodilni po žetonih.

4. mesto Gregor Klemenčič, 178€

Gregor je porinil z {k-}{10-}, klical pa ga je Jaka, ki je imel {10-}{10-}. Skupne karte so bile {a-}{6-}{3-}{9-}{a-} in Gregor odhaja bogatejši za 178€ ter z karto za nedeljski brezplačni turnir.

Imamo prve štiri za nedeljski freeroll

Z izpadom Roberta Slane smo dobili 4 tekmovalce, ki bodo prišli v nedeljo na finalni brezplačni turnir, kjer si bodo poskušali priigrati mesto v ekipi, ki bo zastopala Casino Bled v Brnu.

Robert Slana OUT na petem mestu

Robert (slonek2) je za svoj trud prejel 178€. V zadnji igri je v roki držal {j-}{9-} in bil popolnoma dominiran s strani Kanarja, ki je imel {a-}{9-}. Skupne karte so bile {10-}{10-}{6-}{4-}{4-} in imamo štiri najboljše.

V. Ć. OUT 6. mesto

V. Ć.
V. Ć.

Na šestem mestu je izpadel V. Ć.. Imel je {k-}{q-}, klical pa ga je Kanar, ki je imel {j-}{3-}. SKupne karte so bile {7-}{7-}{4-}{3-}{2-} in V. gre domov s 153€.