€50,000 Super High Roller
Dnevi:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Morten Klein Norway
Morten Klein
Norway 3,740,000 -360,000
2
Vladimir Troyanovskiy Russian Federation
Vladimir Troyanovskiy
Russian Federation 3,370,000 0
3
Sven Reichardt Germany
Sven Reichardt
Germany 3,225,000 15,000
4
Dan Shak United States
Dan Shak
United States 2,690,000 -65,000
5
Olivier Busquet United States
Olivier Busquet
United States 2,045,000 -260,000
6
Daniel Colman United States
Daniel Colman
United States 1,420,000 -90,000
7
Scott Seiver United States
Scott Seiver
United States 1,310,000 625,000
8
Sam Trickett United Kingdom
Sam Trickett
United Kingdom 760,000 -535,000
9
Mustapha Kanit Italy
Mustapha Kanit
Winamax Team Pro
Italy 690,000 115,000
10
Jake Schindler United States
Jake Schindler
United States Izpadel
11
Ryan Fee United States
Ryan Fee
United States Izpadel
12
Tony Gregg United States
Tony Gregg
United States Izpadel
13
Paul Newey United Kingdom
Paul Newey
United Kingdom Izpadel
14
Ismail Erkenov Russian Federation
Ismail Erkenov
Russian Federation Izpadel
15
John Juanda Indonesia
John Juanda
Indonesia Izpadel
16
Vanessa Selbst United States
Vanessa Selbst
United States Izpadel
17
Andrew Pantling Canada
Andrew Pantling
Canada Izpadel
18
Martin Finger Germany
Martin Finger
Germany Izpadel
19
Erik Seidel United States
Erik Seidel
United States Izpadel
20
Nick Wong Hong Kong
Nick Wong
Hong Kong Izpadel
21
Saar Wilf Israel
Saar Wilf
Israel Izpadel
22
Pratyush Buddiga United States
Pratyush Buddiga
United States Izpadel
23
Jason Les United States
Jason Les
United States Izpadel
24
Talal Shakerchi United Kingdom
Talal Shakerchi
United Kingdom Izpadel
25
David Peters United States
David Peters
United States Izpadel
26
Martin Jacobson Sweden
Martin Jacobson
Sweden Izpadel
27
Fabian Quoss Germany
Fabian Quoss
Germany Izpadel
28
Doug Polk United States
Doug Polk
United States Izpadel
29
Ole Schemion Germany
Ole Schemion
Germany Izpadel
30
Jason Mercier United States
Jason Mercier
United States Izpadel
31
Max Altergott Germany
Max Altergott
Germany Izpadel
32
Fedor Holz Germany
Fedor Holz
Germany Izpadel
33
Thomas Muehloecker Austria
Thomas Muehloecker
Austria Izpadel
34
Timothy Adams Canada
Timothy Adams
Canada Izpadel
35
Oleksii Khoroshenin Ukraine
Oleksii Khoroshenin
Ukraine Izpadel
36
Mikael Thuritz Sweden
Mikael Thuritz
Sweden Izpadel
37
Connor Drinan United States
Connor Drinan
United States Izpadel
38
Ivan Soshnikov Russian Federation
Ivan Soshnikov
Russian Federation Izpadel
39
Jean-Noel Thorel France
Jean-Noel Thorel
France Izpadel
40
Dong Kim United States
Dong Kim
United States Izpadel
41
Mike McDonald Canada
Mike McDonald
Canada Izpadel
42
Tobias Reinkemeier Germany
Tobias Reinkemeier
Germany Izpadel
43
Igor Kurganov Russian Federation
Igor Kurganov
Russian Federation Izpadel
44
Dan Smith United States
Dan Smith
United States Izpadel
45
Bryn Kenney United States
Bryn Kenney
United States Izpadel
46
Vitaly Lunkin Russian Federation
Vitaly Lunkin
Russian Federation Izpadel
47
Alec Torelli United States
Alec Torelli
United States Izpadel
48
Jorryt van Hoof Netherlands
Jorryt van Hoof
Netherlands Izpadel
49
Noah Schwartz United States
Noah Schwartz
United States Izpadel
50
Juha Helppi Finland
Juha Helppi
Finland Izpadel
51
Daniel Negreanu Canada
Daniel Negreanu
Canada Izpadel
52
Stephen Chidwick United Kingdom
Stephen Chidwick
United Kingdom Izpadel
53
Jason Mo United States
Jason Mo
United States Izpadel