$10,000,000 Guarantee Main Event
Dnevi:
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek

Full Players List

FAV Mesto # Igralec Država Št. žetonov Napredek
1
Madis Muur Estonia
Madis Muur
Estonia 3,515,000 -5,000
2
Mike McDonald Canada
Mike McDonald
Canada 3,432,000 -68,000
3
Antoine Saout France
Antoine Saout
France 2,432,000 350,000
4
Pascal Lefrancois Canada
Pascal Lefrancois
Canada 2,401,000 1,000
5
Max Silver United Kingdom
Max Silver
United Kingdom 2,359,000 359,000
6
Shyam Srinivasan Canada
Shyam Srinivasan
Canada 2,129,000 -151,000
7
Fabian Ortiz Argentina
Fabian Ortiz
Argentina 2,000,000 -110,000
8
Isaac Baron United States
Isaac Baron
United States 1,556,000 530,000
9
Daniel Gamez Guatemala
Daniel Gamez
Guatemala 1,494,000 614,000
10
Dominik Panka Poland
Dominik Panka
Poland 1,474,000 -126,000
11
Tom Hall United Kingdom
Tom Hall
United Kingdom 1,241,000 261,000
12
Jorgen Sandvoll Lindebo Norway
Jorgen Sandvoll Lindebo
Norway 1,097,000 -23,000
13
Allon Allison Canada
Allon Allison
Canada 1,000,000 -74,000
14
Pal Zsibrita United Kingdom
Pal Zsibrita
United Kingdom 907,000 -165,000
15
Adrian Bussman Sweden
Adrian Bussman
Sweden 898,000 228,000
16
Roger Teska United States
Roger Teska
United States 874,000 -106,000
17
Grayson Ramage United States
Grayson Ramage
United States 571,000 -89,000
18
Kyle Sorel United States
Kyle Sorel
United States 528,000 -1,161,000
19
Robert Auer Austria
Robert Auer
Austria 522,000 93,000
20
Fabio Freitas Brazil
Fabio Freitas
Brazil 231,000 -122,000
21
Jude Ainsworth Ireland
Jude Ainsworth
Ireland Izpadel
22
Jeremy Wray
Jeremy Wray
Izpadel
23
Jorge Ribeiro Brazil
Jorge Ribeiro
Brazil Izpadel
24
Kristoffer Edberg Sweden
Kristoffer Edberg
Sweden Izpadel
25
Anton Iaroslavskii
Anton Iaroslavskii
Izpadel
26
Erik Olofsson
Erik Olofsson
Izpadel
27
Loni Harwood United States
Loni Harwood
United States Izpadel
28
Jason Helder United States
Jason Helder
United States Izpadel
29
Antonio Pace
Antonio Pace
Izpadel
30
George Lampert
George Lampert
Izpadel
31
Jennifer Shahade United States
Jennifer Shahade
United States Izpadel
32
Rudy Blondeau
Rudy Blondeau
Izpadel
33
Jose Pineda
Jose Pineda
Izpadel
34
Josh Prager United States
Josh Prager
United States Izpadel
35
James St Hilaire
James St Hilaire
Izpadel
36
Renato Almeida Portugal
Renato Almeida
Portugal Izpadel
37
Jorge Breda Brazil
Jorge Breda
Brazil Izpadel
38
Daniel Weinman United States
Daniel Weinman
United States Izpadel
39
Vladimir Schemelev
Vladimir Schemelev
Izpadel
40
Eduardo Cruz
Eduardo Cruz
Izpadel
41
Vanessa Selbst United States
Vanessa Selbst
United States Izpadel
42
Mark Ioli United States
Mark Ioli
United States Izpadel
43
Marc-Andre Ladouceur Canada
Marc-Andre Ladouceur
Canada Izpadel
44
Angel Guillen Mexico
Angel Guillen
Mexico Izpadel
45
Matt Berkey United States
Matt Berkey
United States Izpadel
46
Mihai Tusnea
Mihai Tusnea
Izpadel
47
Yngve Steen Norway
Yngve Steen
Norway Izpadel
48
Matt Stout United States
Matt Stout
United States Izpadel
49
Liv Boeree United Kingdom
Liv Boeree
United Kingdom Izpadel
50
Stefan Grunewald
Stefan Grunewald
Izpadel
51
Marcelo Fonseca
Marcelo Fonseca
Izpadel
52
Rudi Johnsen
Rudi Johnsen
Izpadel
53
Yuri Martins Brazil
Yuri Martins
Brazil Izpadel
54
Daniel Bavec Slovenia
Daniel Bavec
Slovenia Izpadel
55
Marcel Luske Netherlands
Marcel Luske
Netherlands Izpadel
56
Grzegorz Derkowski Poland
Grzegorz Derkowski
Poland Izpadel
57
Felix Sides
Felix Sides
Izpadel
58
Paul Berende Netherlands
Paul Berende
Netherlands Izpadel
59
Anthony Fiumidinisi
Anthony Fiumidinisi
Izpadel
60
Cory Winchar
Cory Winchar
Izpadel
61
Santiago Nadal United States
Santiago Nadal
United States Izpadel
62
Ismael Bojang Germany
Ismael Bojang
Germany Izpadel
63
Leon Campbell United Kingdom
Leon Campbell
United Kingdom Izpadel
64
Sergei Fedorov
Sergei Fedorov
Izpadel
65
Patryk Slusarek Poland
Patryk Slusarek
Poland Izpadel
66
Nicole Cervenka
Nicole Cervenka
Izpadel
67
Tim Reilly United States
Tim Reilly
United States Izpadel
68
Ty Reiman United States
Ty Reiman
United States Izpadel
69
Gerardo Gomez
Gerardo Gomez
Izpadel
70
Sam Greenwood Canada
Sam Greenwood
Canada Izpadel
71
Chris Klodnicki United States
Chris Klodnicki
United States Izpadel
72
Bobby Oboodi United States
Bobby Oboodi
United States Izpadel